BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol 2016/2017 Sezonu Hakem ve Gözlemci Vize Takvimi

2016-2017 Ampute Futbol sezonuna ait Vize takvimi ile kullanılacak formlar yayınlanmıştır.

2016-2017 Ampute Futbol sezonuna ait Hakem ve Gözlemcilerimizin Vize takvimi ve gerekli formlara aşağıdaki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Hakem ve Gözlemcilerimizin aşağıdaki güncel formların kullanılmasını ve Vize işlemlerinin 01-30 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılması gerektiğini önemle hatırlatır, yeni sezonda başarılar dileriz.

FAAL AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ İÇİN 2016- 2017 SEZONU VİZE YENİLEME TAKVİMİ

• 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arası: Hakemler için sağlık raporu ve Hakem bilgi formlarının Federasyonumuza ( 2 Adet resim ile birlikte.) iletilmesi gerekmektedir.

• 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arası: Hakemler için Federasyonumuzca belirlenen 100 ,00 TL Vize ücretinin Federasyonumuzun “ TR 71 0006 2000 7110 0006 2977 84 ” İban nolu hesabına yatırılması, “ 2016-2017 Sezonu Ampute Futbol Hakem vize ücreti” ibareli dekontlarının Federasyonumuza iletilmesi gerekmektedir.

• 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arası: Gözlemcilerimiz tarafından Gözlemci bilgi formunu doldurup Federasyonumuza iletilmesi. ( 2 Adet Resim ile birlikte.)

• Hakem Sağlık Raporu ve Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Gözlemci Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Faal Ampute Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri için Sezon başı Semineri : Lig başlamadan ve Vize işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacak olup, tarih ve yer bilahare bildirilecektir.

Not:
Hakemlerimiz bilgi formu ve sağlık rapor formunu tek sayfa A4 kağıda arkalı önlü olacak şekilde, bilgisayar ortamında dolduracaklar ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracaklar ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

TFF için alınan Hakemlik yapabilir raporlarının renkli fotokopileri Ampute Futbol Hakem bilgi formunun arka yüzünde ve tek sayfa olmak kaydıyla geçerli olacaktır.

Hakemlerimiz dekontlarına mutlaka “ 2016-2017 Sezonu Ampute Futbol Hakem Vize ücreti” ibaresini ekleyeceklerdir.

Gözlemcilerimiz; Vize ücreti ödemeyecektir, Gözlemci bilgi formunu bilgisayar ortamında dolduracaklar ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracaklar ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Tüm Vize dokümanları Federasyonumuzun “ Ulus İş Hanı A Blok 1.Kat No:106 Ulus/Ankara “ adresine ve “ Orhan ERDEM dikkatine “ ibaresi yazılarak, Kargo veya  APS ile gönderilecektir. Kargo ücretleri Federasyona karşı ödemeli olarak gönderilmeyecektir.  

AMPUTE FUTBOL MHK

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P