BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol 2016/2017 Sezonu Hakem ve Gözlemci Vize Takvimi

2016-2017 Ampute Futbol sezonuna ait Vize takvimi ile kullanılacak formlar yayınlanmıştır.

2016-2017 Ampute Futbol sezonuna ait Hakem ve Gözlemcilerimizin Vize takvimi ve gerekli formlara aşağıdaki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Hakem ve Gözlemcilerimizin aşağıdaki güncel formların kullanılmasını ve Vize işlemlerinin 01-30 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılması gerektiğini önemle hatırlatır, yeni sezonda başarılar dileriz.

FAAL AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ İÇİN 2016- 2017 SEZONU VİZE YENİLEME TAKVİMİ

• 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arası: Hakemler için sağlık raporu ve Hakem bilgi formlarının Federasyonumuza ( 2 Adet resim ile birlikte.) iletilmesi gerekmektedir.

• 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arası: Hakemler için Federasyonumuzca belirlenen 100 ,00 TL Vize ücretinin Federasyonumuzun “ TR 71 0006 2000 7110 0006 2977 84 ” İban nolu hesabına yatırılması, “ 2016-2017 Sezonu Ampute Futbol Hakem vize ücreti” ibareli dekontlarının Federasyonumuza iletilmesi gerekmektedir.

• 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arası: Gözlemcilerimiz tarafından Gözlemci bilgi formunu doldurup Federasyonumuza iletilmesi. ( 2 Adet Resim ile birlikte.)

• Hakem Sağlık Raporu ve Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Gözlemci Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Faal Ampute Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri için Sezon başı Semineri : Lig başlamadan ve Vize işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacak olup, tarih ve yer bilahare bildirilecektir.

Not:
Hakemlerimiz bilgi formu ve sağlık rapor formunu tek sayfa A4 kağıda arkalı önlü olacak şekilde, bilgisayar ortamında dolduracaklar ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracaklar ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

TFF için alınan Hakemlik yapabilir raporlarının renkli fotokopileri Ampute Futbol Hakem bilgi formunun arka yüzünde ve tek sayfa olmak kaydıyla geçerli olacaktır.

Hakemlerimiz dekontlarına mutlaka “ 2016-2017 Sezonu Ampute Futbol Hakem Vize ücreti” ibaresini ekleyeceklerdir.

Gözlemcilerimiz; Vize ücreti ödemeyecektir, Gözlemci bilgi formunu bilgisayar ortamında dolduracaklar ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracaklar ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Tüm Vize dokümanları Federasyonumuzun “ Ulus İş Hanı A Blok 1.Kat No:106 Ulus/Ankara “ adresine ve “ Orhan ERDEM dikkatine “ ibaresi yazılarak, Kargo veya  APS ile gönderilecektir. Kargo ücretleri Federasyona karşı ödemeli olarak gönderilmeyecektir.  

AMPUTE FUTBOL MHK

TBESF HABER

“Para Dans Kosice 2023 turnuvasından 3 Altın 2 Gümüş Madalya ile Dönüyorlar”

Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında öne çıkan bir etkinlik gerçekleşti. Para Dans Kosice 2023 Para Dance Sport World Cup Turnuvası, 15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Slovakia’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sporcular, bu prestijli turnuvada üstün bir başarı elde ettiler. Toplamda 3 altın ve 2 gümüş madalya kazanan milli sporcular, Türk bayrağını gururla temsil ettiler.

Slovakya’nın ev sahipliğindeki turnuva, dünya çapında yetenekli dansçıları bir araya getirerek büyük bir rekabetin yaşandığı bir platform oldu. Sporcular, sadece ülkemizi değil, aynı zamanda yeteneklerini tüm dünyaya gösterme fırsatı buldular.

Federasyonumuz, sporcularımızın elde ettiği bu başarıdan dolayı gurur duyuyor ve onları tebrik ediyor. Bu önemli etkinliğin, gelecekteki uluslararası müsabakalarda da başarıların habercisi olduğuna inanıyoruz. Sporcularımıza başarılarının devamını dileriz.

PARADANS KOSIČE DÜNYA KUPASİ 2023

OKUMAYA DEVAM ET

Ampute Futbol

Ampute Futbol 2023-2024 Sezonu Süper Lig Fikstür Çekimi

“Ampute futbol 2023-2024 sezonu Süper Lig fikstür çekimi 14 Eylül 2023 tarihinde saat 16:30’da YouTube üzerinden canlı yayınlanacaktır. Canlı yayın bağlantısı aşağıdaki gibidir:”

https://www.youtube.com/@bedenselengelliler

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

“Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBESF Başkanı Alpaslan Erkoç’u Kabul Etti”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç’u makamında kabul etti. Görüşme Bakanlık makamında gerçekleşti. Federasyon başkanı Erkoç, Gençlik ve Spor Bakanına yeni dönem faaliyetleri ve çalışma takvimi hakkında bilgiler verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Federasyon Başkanı Erkoç’u ve göreve gelen yeni yönetimini tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,’ Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu çalışmalarını yakından takip edeceğini ve önümüzdeki dönemde Federasyonun tüm bileşenleriyle ve Milli Takımlarla ses getiren başarılara imza atmasını beklediğini’ ifade etti. Bakan Bak, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın örnek bir sporsever olduğunu ve özellikle de sporda engellilerin varlığı konusundaki hassasiyetlerini’ dile getirdi. Bu doğrultuda Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Milli takımın çalışmalarını yakından birebir takip ederek uluslararası alanda Paralimpik olimpiyatlarda yeni başarılar kazanmak için gereken desteği vereceklerini söyledi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun kısa, orta ve uzun vadede stratejik planları ve çalışmaları hakkında Bakan Bak’ a detaylı bir sunum gerçekleştiren Başkan Erkoç, “Sayın Bakanımız bizi çok samimi ve sıcak bir ortamda karşıladı. Kendisine mütevazı kişiliğinden ve engellilerin spordaki varlığına olan duyarlılığından dolayı adeta hayran kaldık. Sayın Bakanımızın Türk Sporu ve özellikle Milli Takımlarımız adına her türlü desteği fazlasıyla verecek bir sporsever olması biz spor camiası için büyük bir öneme sahiptir. Bu, bizler için önemli bir motivasyon kaynağı oluşturacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ ın ilgi ve özverisi ile engelli sporunu en güzel yerlere getireceğimize inanıyoruz. Sayın Bakanımıza Federasyonumuza göstermiş olduğu ilgisi ve biz engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılığı ve sevgisinden dolayı müteşekkirim” dedi.

Görüşme sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç Bakanlık makamında hatıra fotoğrafı çektirdi.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P