BİZİ TAKİP ET!

AMPUTE FUTBOL 2018/2019 SEZONU FİKSTÜR ÇEKİMİ ANKARA’DA YAPILDI

Ampute Futbol 2018/2019 sezonu Süper Lig , 1.Lig ve 2.Lig Müsabakalarının Fikstür Çekimi 29 Ağustos 2018 tarihinde Ankara’da yapılmıştır.

Federasyonumuz Ampute Futbol 2018/2019 sezonu Süper Lig , 1.Lig ve 2.Lig Müsabakalarının Fikstür Çekimi 29 Ağustos 2018 tarihinde Ankara’da yapılmıştır.

Fikstür çekimine Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK, Genel Sekreter Erhan DURUKAN, Ampute Futbol Teknik Kurul Başkanı Ahmet YILMAZ, MHK Başkanımız Abdullah AYAR, Süper Lig ,1.Lig ve 2.Lig Kulüp temsilcilerimiz katılmıştır.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK Federasyonumuz faaliyetleri ile ilgili bilgi verdikten sonra liglerimize katılacak tüm kulüplerimize müsabakalarında başarılar dilemiştir.

Süper Lig , 1.Lig ve 2.Lig müsabakalarımız 25 Kasım 2018 tarihinde, başlayacak olup, 1.Devre müsabakalarının Fikstür programları aşağıdaki dosyalardan sunulmuştur. Kulüplerimizin müsabakalarını oynayacak olduğu sahayı bağlı bulundukları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile koordineli bir şekilde fikstür programında belirtilen tarihlere göre belirleyerek, müsabakalarını oynayacakları saha adını ve müsabaka saatlerini 05 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza yazılı olarak bildirmesi gerekmektedir.

2.Devre müsabakalarının başlangıç tarihi ilk devre bitimi belli olacağından 2.devre müsabakalarının saha tahsisleri Kulüplerimizden ayrıca istenilecektir.

Ampute Futbol 2018/2019 sezonu müsabakalarına katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurur, müsabakalarında başarılar dileriz.


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P