BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol 2018/2019 Sezonu Hakem ve Gözlemci Vize Takvimi

AMPUTE FUTBOL 2018-2019 SEZONU HAKEM VE GÖZLEMCİ VİZE TAKVİMİ VE İLGİLİ FORMLAR YAYINLANMIŞTIR.

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU

FAAL AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ İÇİN
2018- 2019 SEZONU VİZE YENİLEME TAKVİMİ


İlgi: Ampute Futbol MHK Hakem ve Gözlemci Talimatı.

İlgi talimatın 12, 26, 27 ve 39. maddeleri gereği Ampute Futbol Hakem ve Gözlemcilerimizin 2018 -2019 Ampute Futbol sezonu vizelerini yenilemeleri için uyması gereken kurallar aşağıdadır.

• 2018-2019 Sezonu vize yenileme işlemleri için sadece 2017-2018 sezonunu faal kadrosundaki hakem ve gözlemciler müracaat edebilecektir.

01 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arası: Hakemler için sağlık raporu ve Hakem bilgi formlarının Federasyonumuza ( 2 Adet resim ile birlikte.) iletilmesi.

01 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arası: Hakemler için Federasyonumuzca belirlenen 50.00 TL. Vize ücretinin Federasyonumuz alacaklarından mahsup edilmesine dair dilekçenin Federasyonumuza iletilmesi.

01 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arası: Gözlemcilerimiz tarafından, Gözlemci bilgi formlarının doldurup Federasyonumuza ( 2 Adet Resim ile birlikte.) iletilmesi.

01 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arası: Gözlemciler için Federasyonumuzca belirlenen 50.00 TL. Vize ücretinin Federasyonumuz alacaklarından mahsup edilmesine dair dilekçenin Federasyonumuza iletilmesi.

• Hakem Sağlık Raporu ve Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Gözlemci Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Hakemler, Vize bedellerinin Federasyon alacaklarından mahsup edilmesine dair dilekçeye ekteki dosyadan ulaşabilir.

• Gözlemciler, Vize bedellerinin Federasyon alacaklarından mahsup edilmesine dair dilekçeye ekteki dosyadan ulaşabilir.

Faal Ampute Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri için Sezon başı Semineri : Lig başlamadan ve vize işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacak olup, tarih ve yer bilahare bildirilecektir.

Not:

* Hakemlerimiz bilgi formu ve sağlık rapor formunu tek sayfa A4 kağıda arkalı önlü olacak şekilde, bilgisayar ortamında dolduracaklar ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracaklar ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

* TFF için alınan Hakemlik yapabilir raporlarının renkli fotokopileri Ampute Futbol Hakem bilgi formunun arka yüzünde ve tek sayfa ( arkalı önlü ) olmak kaydıyla geçerli olacaktır.

* Gözlemcilerimiz; Gözlemci bilgi formlarını bilgisayar ortamında doldurulacak ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracak ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

* Hakem ve gözlemcilerimiz federasyonumuz gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

* Tüm vize dokümanların T.B.E.S.F. adına ve federasyonumuzun “ Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atıf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No:3 -4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine kargo veya APS ile gönderilecektir.

* KARGO GÖNDERİLERİ KARŞI ÖDEMELİ OLMAYACAKTIR.


TBESF AMPUTE FUTBOL M.H.K.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P