BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol 2019/2020 Sezonu Hakem ve Gözlemci Vize Takvimi

AMPUTE FUTBOL 2019-2020 SEZONU HAKEM VE GÖZLEMCİ VİZE TAKVİMİ VE İLGİLİ FORMLAR YAYINLANMIŞTIR.

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU

FAAL AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ İÇİN
2019- 2020 SEZONU VİZE YENİLEME TAKVİMİ

İlgi: Ampute Futbol MHK Hakem ve Gözlemci Talimatı.

İlgi talimatın 12, 26, 27 ve 39. maddeleri gereği Ampute Futbol Hakem ve Gözlemcilerimizin 2019-2020 Ampute Futbol sezonu vizelerini yenilemeleri için uyması gereken kurallar aşağıdadır.

• 2019-2020 Sezonu vize yenileme işlemleri için ekteki listede isim ve soy isimleri yazılı Hakem ve Gözlemciler müracaat edebilecektir.

01 Haziran – 30 Haziran 2019 tarihleri arası: Hakemler için sağlık raporu ve Hakem bilgi formlarının Federasyonumuza ( 2 Adet resim ile birlikte.) iletilmesi.

01 Haziran – 30 Haziran 2019 tarihleri arası: Hakemler için Federasyonumuzca belirlenen 50.00 TL. Vize ücretinin Federasyonumuz alacaklarından mahsup edilmesine dair dilekçenin Federasyonumuza iletilmesi.

• 01 Haziran – 30 Haziran 2019 tarihleri arası: Gözlemcilerimiz tarafından, Gözlemci bilgi formlarının doldurup Federasyonumuza ( 2 Adet Resim ile birlikte.) iletilmesi.

01 Haziran – 30 Haziran 2019 tarihleri arası: Gözlemciler için Federasyonumuzca belirlenen 50.00 TL. Vize ücretinin Federasyonumuz alacaklarından mahsup edilmesine dair dilekçenin Federasyonumuza iletilmesi.

• Hakem Sağlık Raporu ve Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Gözlemci Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Hakemler, Vize bedellerinin Federasyon alacaklarından mahsup edilmesine dair dilekçeye ekteki dosyadan ulaşabilir.

• Gözlemciler, Vize bedellerinin Federasyon alacaklarından mahsup edilmesine dair dilekçeye ekteki dosyadan ulaşabilir.

• Faal Ampute Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri için Sezon başı Semineri : Lig başlamadan ve vize işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacak olup, tarih ve yer bilahare bildirilecektir.

Not:
* Hakemlerimiz bilgi formu ve sağlık rapor formunu 2 adet tek sayfa A4 kağıda arkalı önlü olacak şekilde, bilgisayar ortamında dolduracaklar ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracaklar ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

* TFF için alınan Hakemlik yapabilir raporlarının renkli fotokopileri Ampute Futbol Hakem bilgi formunun arka yüzünde ve tek sayfa ( arkalı önlü ) olmak kaydıyla geçerli olacaktır.

* Gözlemcilerimiz; Gözlemci bilgi formlarını 2 adet olmak üzere bilgisayar ortamında doldurulacak ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracak ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

* Hakem ve gözlemcilerimiz federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

* Tüm vize dokümanlarını T.B.E.S.F. adına ve Federasyonumuzun “ Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atıf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No:3 -4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine kargo veya APS ile gönderilecektir.

* KARGO GÖNDERİLERİ KARŞI ÖDEMELİ OLMAYACAKTIR.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P