BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol 2019/2020 Sezonu Lig Katılım Taahhütnamesi

Ampute Futbol 2019/2020 Sezonu Lig Katılım Taahhütnamesi Yayınlanmıştır.

Federasyonumuz Ampute Futbol 2019/2020 sezonuna katılmak üzere Federasyonumuza başvuruda bulunan kulüplerimizin isimleri ve illeri aşağıda belirtilmiştir.

Kulüplerimizin, aşağıda ekte sunulan Lig katılım Taahhütnamesini 16 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına fakslaması, Taahhütnamenin Aslı’nın ise Posta / Kargo yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Lig katılım Taahhütnamesini 16 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza iletmeyen Kulüpler Ampute Futbol 2019-2020 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2019-2020 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

AMPUTE FUTBOL 2019 / 2020 SEZONUNA KATILMAK ÜZERE
BAŞVURAN TAKIMLAR VE TAKIMLARIN YER ALACAĞI LİGLER

SÜPER LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR ve İLLLERİ
1- ŞAHİNBEY BEL.GENÇ VE SK / GAZİANTEP
2- ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK. / ANKARA
3- TSK REH.MERKEZİ ENG.SK / ANKARA
4- PENDİK ENGELLİLER SK. / İSTANBUL
5- ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SK / İSTANBUL
6- İZMİR BÜYÜK.BEL.GENÇ VE SK./ İZMİR
7- BURSA AMPUTE SK. /BURSA
8- MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK. /MALATYA
9- ESENYURT ENGELLİGÜCÜ SK /İSTANBUL
10-KONYA ENGELLİLERGÜCÜ SK. / KONYA

1.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR VE İLLERİ
1-GÖKTÜRK ENGELLİLER SK. -İSTANBUL
2- ANADOLU ERCİYES ENG.SK /KAYSERİ
3-ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. /ŞANLIURFA
4- ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK. / ANTALYA
5-İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK. /İSTANBUL
6- MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK /KAYSERİ
7- MP SAMSUN ENG.SK SAMSUN
8- DENİZLİ ENGELLİLER SK. / DENİZLİ
9- ORTAHİSAR BELDE SK. / TRABZON
10- ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER SK./GAZİANTEP

2.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR İLİ
1- SAKARYA AMPUTE ENGELLİLER SK /SAKARYA
2-GAZİANTEP BEDENSEL ENG.SK /GAZİANTEP
3-KONYA BEDENSEL ENG.SK / KONYA
4-SAMSUN BEDENSEL ENGELLİLER SK. /SAMSUN
5-BATMAN AMPUTE SK. /BATMAN
6-ADANA AMPUTE ENGELLİLER SK./ADANA
7-OLİMPİK YETENEKLER SPOR KULÜBÜ / MERSİN
8-DOĞU AKDENİZ ENGELLİLER SK. / KAHRAMANMARAŞ
9-ODTÜ SPOR KULÜBÜ / ANKARA
10- YENİMAHALLE ENGELLİLERGÜCÜ SK / ANKARA
11-SAKARYA AKGÜN AMPUTE ENG.SK /SAKARYA
12-ORDU ENGELLİLER GÜCÜ GEN. VE SK / ORDU
13-ADANA ALTINKOZA AMPUTE ENG.SK / ADANA

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

25 ŞUBAT 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

25 Şubat Hakem Atamaları

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P