BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol 2020/2021 Sezonu Hakem ve Gözlemci Vize Takvimi

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU BAŞKANLIĞI 

FAAL AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ İÇİN
2020 -2021 SEZONU VİZE YENİLEME TAKVİMİ

İlgi: Ampute Futbol MHK Hakem ve Gözlemci Talimatı.

Ampute Futbol 2020-2021 sezonunda görev almak üzere ekli listelerde adı soyadı yayınlanan hakem ve gözlemciler vize yenileme işlemi yapacaklardır.

Hakem ve gözlemcilerin vize yenileme işlemleri, 01 Temmuz – 30 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Hakemler sağlık raporu ve bilgi formları, gözlemciler ise bilgi formları ile son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğrafı belirtilen tarih aralığında Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun aşağıda yazılı adresine göndermesi gerekmektedir.

Vize takvimi sürecinde Hakem ve Gözlemciler Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun Garanti Bankası Anafartalar Şubesi ( Şube Kodu 711 ) nezdinde bulunan TR 71 0006 2000 7110 0006 2977 84 IBAN Numaralı hesabına 70.00 TL ( Yetmiş Türk Lirası ) Vize bedelini ‘’ 2020 -2021 Sezonu Vize Bedeli ’’ açıklaması ile birlikte yatırması ve ödeme makbuzunu diğer evrakları ile birlikte Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun aşağıda yazılı adresine göndermesi gerekmektedir.

• Hakem ve Gözlemcilerin 01-30 Temmuz 2020 tarihleri arasında Vize yenileme işlemlerine yönelik evraklarını tamamlayarak Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonuna göndermeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihler sonrasında gönderilen evraklar kabul edilmeyecek ve Vize yenileme işlemi yapılmayacaktır.

.
Tüm Hakem ve Gözlemcilerin bu talimat ekinde yayımlanan belge ve formları kullanması gerekmekte olup, farklı form ve belge kullananların vize yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

.Bilgi formlarına yabancı dil girişi yapan hakem ve gözlemciler yabancı dil seviyesini gösterir belgelerini de bilgi formuna ekleyerek Federasyona gönderecektir.

.Hakem sağlık raporu ve bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Gözlemci Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

* Faal Hakem ve Gözlemciler için Ampute Futbol 2020/2021 sezonu başlamadan önce sezon başı eğitim semineri düzenlenecek olup, seminer tarih ve yeri daha sonra bildirilecektir.

NOT:
* Hakemlerimiz; Bilgi formu ve sağlık rapor formunu 2 adet tek sayfa A4 kağıda arkalı önlü olacak şekilde, bilgisayar ortamında dolduracaklar ve bilgi formuna son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraf yapıştırarak Federasyonumuza ileteceklerdir.

* TFF için alınan Hakemlik yapabilir raporlarının renkli fotokopileri amputefutbol hakem bilgi formunun arka yüzünde ve tek sayfa (arkalı önlü) olmak kaydıyla geçerli olacaktır.

* Gözlemcilerimiz; Gözlemci bilgi formlarını 2 adet olmak üzere bilgisayar ortamında doldurarak son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraf yapıştırmak suretiyle Federasyonumuza ileteceklerdir.

* Hakem ve Gözlemcilerimiz Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

* Tüm Vize dokümanlarının Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu adına ve Federasyonumuzun “ Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No:3-4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine Kargo veya APS ile gönderilmesi gerekmektedir.

* KARGO GÖNDERİLERİ KARŞI ÖDEMELİ OLMAYACAKTIR *

Duyurular

Kurban Bayramı Tebrik

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

 

İlgi talimat gereği Ampute Futbol Hakem ve Gözlemcilerimizin 2024-2025 Ampute Futbol sezonu vizelerini yenilemeleri için uyulması gereken esaslar aşağıdadır.

1) Hakem ve Gözlemcilerin vize yenileme işlemleri 01 Temmuz – 30 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. 30 Temmuz 2024 tarihine kadar Federasyonumuza ulaşmayan hakem ve gözlemci vize belgeleri işleme alınamayacağından evrak gönderim tarihine hassasiyet gösterilmesi önem arz etmektedir.

 

2) Ampute Futbol 2024-2025 sezonunda görev almak üzere sadece 2023-2024 sezon sonunda Faal hakem ve gözlemci kadrosunda yerini korumuş olan hakem ve gözlemciler vize yenileme için müracaat edebilecektir.

 

3) 2024-2025 Sezonu için Hakem ve Gözlemcilerden vize ücreti alınmayacaktır.

 

4) Tüm Gözlemciler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Gözlemci bilgi formunu 2 adet vesikalık fotoğrafla birlikte Federasyonumuza gönderecektir.

 

5) Tüm hakemler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Hakem bilgi formu, 2 adet vesikalık fotoğraf ve TFF tarafından İl ve bölgesel klasmanlar için kabul edilen nitelikte sağlık raporunun aslını veya renkli fotokopisini Federasyonumuza gönderecektir.

NOTLAR 

Faal Hakem ve Gözlemciler için Ampute Futbol 2024 /2025 sezonu başlamadan önce sezon başı eğitim semineri tarih ve yeri daha sonra bildirilecektir.

Bu vize takviminde yer almayan veya yer aldığı halde uygulamada aksaklık görülen konular ve tarihlerle ilgili olarak değişiklik dâhil karar vermeye Ampute Futbol MHK yetkilidir.

Tüm Hakem ve Gözlemcilerin bu talimat ekinde yayımlanan belge ve formları kullanması zorunlu olup, farklı form ve belge kullananların vize yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

Bilgi formlarına yabancı dil girişi yapan hakem ve gözlemciler yabancı dil seviyesini gösterir belgelerini de bilgi formuna ekleyerek Federasyona gönderecektir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz ihtiyaç halinde ibraz etmek üzere Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Vize belgeleri kargoyla ve karşı ödemeli olmayacak şekilde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun “Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No: 3-4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine Kargo veya APS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgi Formları Aşağıdadır;

2024-25-HAKEM-BILGI-FORMU-SAGLIK-RAPORU

 

2024-25-TBESF-GOZLEMCI-BILGI-FORMU

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Mesajı

Sevgili Sporcularımız, Değerli Antrenörlerimiz, Kulüp Başkanlarımız ve Yöneticilerimiz, Kıymetli Ampute Futbol Camiası,

Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu özel ve anlamlı bayramda, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.

Sporcularımızın azmi ve başarısı, antrenörlerimizin özverili çalışmaları, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimizin destekleri sayesinde, her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktayız. Sizlerin gösterdiği gayret ve fedakarlıkla Ampute Futbol her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Kurban Bayramı’nın getirdiği bereket ve huzurun, tüm hayatımıza yayılmasını ve güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Alpaslan Erkoç
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P