BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol 2021 – 2022 Sezonu Hakem ve Gözlemci Vize Takvimi

Ampute Futbol 2021 – 2022 Sezonu Hakem ve Gözlemci Vize Takvimi

 

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU BAŞKANLIĞI

FAAL AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ İÇİN
2021 -2022 SEZONU VİZE YENİLEME TAKVİMİİlgi:
Ampute Futbol MHK Hakem ve Gözlemci Talimatı.

Ampute Futbol 2021-2022 sezonunda görev almak üzere ekli listelerde adı soyadı yayınlanan hakem ve gözlemciler vize yenileme işlemi yapacaklardır.

1. Hakem ve Gözlemcilerin vize yenileme işlemleri, 01 Temmuz – 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Hakemler sağlık raporu ve bilgi formları, gözlemciler ise bilgi formları ile son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğrafı belirtilen tarih aralığında Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun aşağıda yazılı adresine göndermesi gerekmektedir.

2.Vize takvimi sürecinde Hakem ve Gözlemciler Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun Garanti Bankası Anafartalar Şubesi ( Şube Kodu 711 ) nezdinde bulunan TR 71 0006 2000 7110 0006 2977 84 IBAN Numaralı hesabına 75.00 TL ( Yetmiş Beş Türk Lirası ) Vize bedelini ‘‘ 2021-2022 Sezonu Vize Bedeli ’’ açıklaması ile birlikte yatırması ve ödeme makbuzunu diğer evrakları ile birlikte Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun aşağıda yazılı adresine göndermesi gerekmektedir.

3. Tüm klasman Hakemleri son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı ve eksiksiz doldurulmuş (2 adet) bilgi formunu, sağlık raporunu, VE vize bedelinin yatırıldığını gösterir dekontunu en geç 20 Temmuz 2021 tarihine kadar vize yenileme takviminde belirtilen Federasyonumuzun aşağıda yazılı adresine kargo yolu ile gönderecektir. Belirlenen tarihe kadar vize yenileme belgelerini göndermeyen hakemlerin vize belgeleri işleme alınmayacaktır. (TFF için illerde alınan 2021-2022 futbol sezonuna yönelik sağlık raporlarının sureti geçerli olacaktır.)

4. Tüm klasman Gözlemcileri son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı ve eksiksiz doldurulmuş (2 adet) bilgi formunu ve vize bedelinin yatırıldığını gösterir dekontunu en geç 20 Temmuz 2021 tarihine kadar vize yenileme takviminde belirtilen Federasyonumuzun aşağıda yazılı adresine kargo yolu ile gönderecektir. Belirlenen tarihe kadar vize yenileme belgelerini göndermeyen gözlemcilerin vize belgeleri işleme alınmayacaktır.

5. Bu talimatta yer almayan veya yer aldığı halde uygulamada aksaklık görülen konular ve tarihlerle ilgili olarak değişiklik de dâhil karar vermeye MHK yetkilidir.

NOTLAR

• Tüm Hakem ve Gözlemcilerin bu talimat ekinde yayımlanan belge ve formları kullanması gerekmekte olup, farklı form ve belge kullananların vize yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

• Bilgi formlarına yabancı dil girişi yapan hakem ve gözlemciler yabancı dil seviyesini gösterir belgelerini de bilgi formuna ekleyerek Federasyona gönderecektir.

• Hakem sağlık raporu ve bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Gözlemci Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Hakem ve Gözlemcilerimiz Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

• Faal Hakem ve Gözlemciler için Ampute Futbol 2021 /2022 sezonu başlamadan önce sezon başı eğitim semineri düzenlenecek olup, seminer tarih ve yeri daha sonra bildirilecektir.

• Tüm Vize dokümanlarının Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu adına ve Federasyonumuzun “ Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No:3-4 Balgat – Çankaya / ANKARA”  adresine Kargo veya APS ile gönderilmesi gerekmektedir.

KARGO GÖNDERİLERİ KARŞI ÖDEMELİ OLMAYACAKTIR KARŞI ÖDEMELİ GÖNDERİLE
R KABUL EDİLMEYECEKTİR

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P