BİZİ TAKİP ET!

AMPUTE FUTBOL GENÇ MİLLİ TAKIM KAMPI / 10-15 EYLÜL 2018 – AKSARAY

Ampute Futbol Genç Milli Takım Eğitim ve Gelişim Kampı 10-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Aksaray İlinde Yapılacaktır.

Ampute Futbol Genç Milli Takım Eğitim ve Gelişim Kampı 10-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Aksaray İlinde Yapılacaktır.

10-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacak olan Ampute Futbol Genç Milli Takım Eğitim ve Gelişim kampına katılacak Sporcu ve Teknik Ekip görevlilerinin 10 Eylül 2018 saat 12:00’a kadar aşağıda belirtilen adreste hazır bulunması gerekmektedir.

Kampa katılacak Sporcu ve Teknik Ekip Listesi aşağıda belirtilmiştir.

Kampa katılacak sporcuların spor malzemelerini ( Kanadiyen, Futbol Ayakkabısı – Forma – Şort , Eşofman,Tozluk,Eldiven vb. ) yanlarında bulundurması gerekmektedir.

AKSARAY GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
PARALİMPİK OYUNLAR HAZIRLIK MERKEZİ

ADRES: İstiklal Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı 152/1 Dağılgan Spor Kompleksi / AKSARAY
Ayrıntılı Bilgi İçin ;
Tahir GÜVEN ( Antrenör ) : 0530 223 44 88
Murat BAHAR ( Antrenör ): 0534 666 32 92

ANTRENÖRLER;
1- Tahir GÜVEN ( Eğitim Kurulu Üyesi / Genç Milli Takım Antrenörü 
2- Murat BAHAR ( Genç Milli Takım Antrenörü )
3- İlhan ELMALI ( Kaleci Antrenörü )

SPORCULAR ;
1-Adem ÇINAR ( Pendik Eng.Ek )
2-Umut PARILTAN ( Pendik Eng.Ek )
3- Emirhan KARGACI ( Pendik Eng.Ek )
4-Ali ÇELİK ( Pendik Eng.Ek )
5-Salih BALLI ( Esenyurt Eng.Sk )
6-M.Sıddık HAZAR (Esenyurt Eng.Sk )
7-Rıza Efe ÖDÜGET ( Osmanlı Eng.Sk )
8-Eren Can KARAGÖZ ( Osmanlı Eng.Sk )
9-Taha Kerem AKYÖN ( Osmanlı Eng.Sk )
10-Rüstem KURHAN ( İzmir Büy.Bel.Sk. )
11-Ali YAŞAR ( Şehitkamil Eng.Sk )
12-İ.Ethem AĞ ( Şehitkamil Eng.Sk )
13-Alaattin KAZCI ( Şehitkamil Eng.Sk )
14-İsmet ASAN ( Şehitkamil Eng.Sk )
15-Tahir Osman KÜSER ( Sakarya Ampute Eng.Sk )
16-Muhammet Ali TALAY ( Sakarya Ampute Eng.Sk )
17-İ.Halil ESEN ( Şahinbey Bel.Gnç.Sk )
18-Sergen İlhan YAĞLI ( Bursagücü Ampute Sk )
19-Ramazan BÜLBÜL ( Bursagücü Ampute Sk )
20-Fatih ÖZTÜRK ( Şanlıurfa Eng.Sk )
21-Agit ŞİYAR ( Yeditepe Eng.Sk )
22-Ozan DAĞDELEN ( Yeditepe Eng.Sk )
23-İbrahim UÇAKCI ( TSK Reh.Mrk.Eng.Sk )
24-Kemal TOY ( TSK Reh.Mrk.Eng.Sk )
25-Ali DENİZ (Antalya Büy.Bel.ASAT Sk )
26-Mehmet Can ÇINAR ( Olimpik Yet.Sk.)
27-Y.Murat ADIGÜZEL ( Melikgazi Bel.Sk )
28-Berkay POLAT ( Melikgazi Bel.Sk )
29-Hacı Osman SARI ( Melikgazi Bel.Sk )
30-Harun YÜKSEL ( MP Samsun Eng.Sk. )
31-Mesut AYDEMİR ( MP Samsun Eng.Sk. )
32-Mehmet DÖNMEZ ( Adana Ampute Eng.Sk )
33-Ahmetcan ZURNACI ( İstanbul Özr.Sk )
34-Zülfican DERİNPINAR ( Malatya Büy.Bel.Sk )

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P