BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Haftasında anlamlı müsabaka…

Ampute Futbol Haftasında anlamlı müsabaka…

Ampute Futbolun Dünya üzerindeki gelişimi ve tanıtımına dikkat çekmek amacıyla Avrupa Ampute Futbol Federasyonu ( EAFF) tarafından desteklenen Ampute Futbol haftası,ülkemizde Ampute Futbol milli takımımızın 24-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Çanakkale’de yapacağı kamp çalışmaları esnasında kutlanmaya başlandı.

Hafta etkinlikleri kapsamında Ampute Futbol Milli Takımımız ile Bozcaada ilçesi yerel yöneticileri arasında Bozcaada halı sahasında düzenlenen müsabaka bir hayli ilgi çekti.

Bozcaada Belediye Başkanı Dr.Hakan Can YILMAZ, İlçe Jandarma Komutanı Erbil TEKBIYIK, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Benan AKTEKİN ve Bozcaada Sporda geçmiş dönemlerde Futbol oynayan futbolcuların da katılmış olduğu müsabakayı Milli Takımımız 7-1 kazandı.

Sporda engelin olmadığının bir kez daha gösterildiği müsabakaya yaklaşık 500 kişilik bir taraftar topluluğuda tezahüratları ile yakın ilgi gösterdi.

Bozcaada Belediye Başkanı sayın Hakan Can YILMAZ’a, Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı sayın Kemal ULUSU‘ya Belediye yetkililerine, yerel yöneticilerimize ve Bozcaada’da bulunan vatandaşlarımıza Ampute Futbol Milli Takımımıza kamp süresince göstermiş oldukları misafirperverlik, yakın ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederiz.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P