BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Hakem, Gözlemci ve Temsilci Ara Semineri Sona erdi.

Ampute Futbol 2015/2016 sezonu Hakem, Gözlemci ve Temsilci Ara semineri 27-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde yapıldı.

Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol 2015/2016 sezonu Hakem, Gözlemci ve Temsilci Ara semineri 27-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından başlayan seminere 74 Hakem,22 Gözlemci ve 6 Temsilci olmak üzere toplam 102 kişi katıldı.
Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK, Başkan Vekili İlhami KILINÇKAYA, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Soner YASAK, İrfan ÇELİK ve Atılım Ortopedi Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hüsnü ÖZKAPTAN’nında katılmış olduğu seminerde açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen Başkan Arif Ümit UZTÜRK 2015/2016 sezonunda görev yapan tüm hakem,gözlemci ve temsilcilerimize başarılar diledi.

Federasyon Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından Hakemlikten Gözlemciliğe geçen yeni Gözlemcilerimize hakemlik hizmetleri anısına plaketleri verildikten sonra, Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu tarafından Hakemlerimizin müsabaka görüntüleri eşliğinde müsabakalardaki genel performansları değerlendirildi ve oyun kuralları analizleri yapıldı.

Yazılı ve Atletik sınavın ardından sona eren seminere katılan tüm katılımcılarımıza Ampute Futbol 2015/2016 sezonu müsabakalarında başarılar dileriz.

Seminer ile ilgili resimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P