BİZİ TAKİP ET!

AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİ SEMİNERİ AKSARAY’DA YAPILDI

Ampute Futbol 2018/2019 sezonu sezonbaşı Hakem ve Gözlemci semineri Aksaray’da yapıldı.

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol 2018/2019 sezonu sezonbaşı Hakem ve Gözlemci semineri 12-14 Ekim 2018 tarihleri arasında Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Paralimpik Oyunlar Hazırlık Kamp ve Eğitim Merkezinde yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başlayan seminere Merkez Hakem Kurulu Başkanı Abdullah AYAR, kurul üyeleri Özer TUĞ, Adem AYDIN ve Hilmi Alper ŞENKAL katıldı.

Seminerde Ampute Futbol müsabaka görüntüleri üzerinden kritik pozisyonların analizi ve değerlendirilmesi, Hakem ve Gözlemciler ile birebir görüşmeler ile tüm Hakem ve Gözlemcileri kapsayan yazılı kural sınavı ile tüm hakemler için atletik test gerçekleştirildi.

Hakemlerimizin Yazılı ve Atletik Test sonuçlarına aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P