BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Semineri bugün Antalya’da başladı

Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Semineri bugün başladı. 

Antalya’nın Kemer ilçesinde gerçekleştirilen seminerde TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk, TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, Ampute Futbol MHK Başkanı Abdullah Ayar, MHK üyeleri ile 135 kişiden oluşan hakem ve gözlemci yer aldı. 
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk seminerin açılış konuşmasını yaptı. Başkan Uztürk, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgi sunarken hakem ve gözlemcilere seminer için başarılar diledi. 

Organizasyonun ilk gününde hakem ve gözlemcilere ampute futbol müsabaka görüntüleri izletilerek karşılaşmaların analizlerinin yapılması eğitimi verildi. Aynı zamanda hakemlere yönelik atletik test uygulaması düzenlendi. 
 

Seminer programına yarın ampute futbol ilk devre müsabakalarının görsel analizleri, rapor doldurma esasları ve özel hakem eğitim dersleri ile devam edilecek. 
Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P