BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Telafi Semineri

Ampute Futbol 2020-2021sezonu Mazeret Semineri 22 Mart 2021 Tarihinde Ankara’da yapılacaktır.

5-8 Ekim 2020 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılan Ampute Futbol 2020-2021 sezonu sezonbaşı Hakem ve Gözlemci eğitim seminerine mazeretleri nedeniyle katılamayan hakem ve gözlemcilere yönelik mazeret semineri aşağıdaki esaslar dahilinde yapılacaktır.

1-) Seminer 22 Mart 2021 Pazartesi günü saat: 10.00/16.00 saatleri arasında yapılacaktır.

2-)
Seminer eğitim çalışmaları Ankara Ulus 19 Mayıs spor kompleksi içinde bulunan Spor Yazarları Derneği toplantı salonunda yapılacaktır.

3-)
Hakemlere yönelik atletik test aynı yerleşke içerisinde bulunan Naili Moran Atletizm pistinde yapılacaktır.

4-)
Katılımcılar 22 Mart 2021 tarihinde katılımcılar saat: 10.00 da başlayacak programa katılacak şekilde kendilerini planlayacak ve Program hakemlerin atletik testlerinden sonra aynı gün sona erecektir. Gözlemciler yazılı sınav sonrası ayrılabilecektir.

5-)
22 Mart 2021 günü seminere gelecek olan katılımcılar kendi imkanları ile 19 Mart 2021 günü yaptıracak oldukları Covid 19 PCR test sonuçlarını en geç 19-20 Mart 2021 günü tbesfafmhk@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

6-)
Covid 19 PCR testini yaptırmayanlar ile test sonuçları pozitif çıkanlar seminere katılmamış sayılacak testi pozitif çıkanların durumları daha sonra MHK’ ca değerlendirilecektir.

7-)
Test sonuçlarını belirtilen sürede e-posta olarak göndermeyen hakem ve gözlemciler seminere katılamayacaktır.

😎
Katılımcılar seyahatleri süresince hijyen kurallarına azami şekilde dikkat gösterecek beraberlerinde yeteri miktarda maske ve el dezenfektanı bulunduracaktır.

Seminere katılacak Hakem ve Gözlemci isim listesi aşağıda belirtilmiştir.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P