BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Hazırlık Kampı

Federasyonumuzun 2022 yılı faaliyet programında yer alan ve 17-24 Haziran 2022 tarihinde İstanbul’da TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim tesislerinde düzenlenecek olan Ampute Futbol Dünya Kupası hazırlık kampı ile 24-26 Haziran 2022 tarihleri arasında İngiltere’de İngiltere Ampute Futbol Milli Takımı ile yapılacak olan hazırlık kampına katılacak Sporcu ve Teknik ekip listesi aşağıdadır.

Teknik ekip:
Baş Antrenör: Osman Çakmak
İdari Menajer : Fatih Erdöl
Yardımcı Antrenörler: Fuat Mert, Fatih Karakuş,
Kaleci Antrenörü: Erhan Kuşkapan
Fizyoterapist: Dr.Gürkan Günaydın
Fizyoterapist/Masör: Gazi Musa Gürbüzer
Malzemeci: Polat Doğan

Sporcular:
Kaleci: Bülent Çetin (Etimesgut Bel.Ampute Sk), Mert YILDIZ (Şahinbey Bel.Gen.ve Sk ), Erdi Arslan (İzmir Büy.Bel.Sk),

Defans: İsmail Korkmaz (Pendik Eng.SK), Okan Şahiner (Etimesgut Bel.Ampute), Ahmet Akkaya (ODTÜ SK), Fuat Taştan (Şahinbey Bel.Gençlik ve Sk), Harun MUT ( Melikgazi Bel.Sk ), Muhittin Kurt (Etimesgut Bel. Ampute),

Orta Saha: Şeyhmus Erdinç (Etimesgut Bel.Ampute SK), Fatih Şentürk (Alves Kablo Amp.Sk), Serkan Dereli (Pendik SK), Rüstem Kurhan (İzmir Büy.Bel.Sk), Muhammet Yeğen (ODTÜ SK),

Forvet: Ömer Güleryüz (Etimesgut Belediyesi SK), Kemal Güleş (Etimesgut Bel.SK), Barış Telli ( Şahinbey Bel Gençlik ve Sk )

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P