BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Katılım Dilekçeleri

Ampute Futbol Süper Lig 1. Lig ve 1.Lige yeni çıkacak takımlarımızın dikkatine…

Federasyonumuzun 2013-2014 Ampute Futbol Süper liginde ve Mevcut 1. Ligde olan takımlarımızın katılım dilekçelerini ve 1.ligine yeni katılacak olan takımlarımızın dilekçelerini 06.09.2013 Cuma saat 17.00 ‘a kadar federasyonumuzun (0312 )311 68 52 faks numarasına gönderilmesi uygun olacaktır.

Eklerdeki taslak yönergeler incelenerek, önerilerinizi mevcut formları doldurarak federasyona fakslanacak, asılları ise üst yazı ile gönderilecektir.İlgili Belgeleri düzenlemeyen ve federasyona bildirmeyen kulüpler,fikstürde değerlendirilmeyecektir.

NOT: KATILIM FORMUNDA TÜM KULÜPLER SOL KÖŞEDEKİ FEDERASYON LOGOSU YERİNE KULÜP LOGOLARINI KOYARAK GÖNDERECEKLERDİR VE ELEKTRONİK ORTAMLARDA matas@tbesf.org.tr ADRESİNE LOGOLARI GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.

dosya 1 katılım formu
dosya 2 müsabaka yönergesi
dosya 3 kulüp görüşleri
dosya 4 taahhütname
dosya 5 temsilci yönergesi
dosya 6 sportif ekipman talimatı

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P