BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Kulüp Başkanları Toplantısı ve Kupa Töreni

Ampute Futbol Kulüp Başkanları Toplantısı 04-05 Haziran 2016 tarihleri arasında Aksaray’da yapılacaktır.

Federasyonumuz Ampute Futbol 2015 -2016 sezonu Süper Lig ve 1.Lig Kupa töreni 05 Haziran 2016 tarihinde, Ampute Futbol Kulüp Başkanları toplantısı ise 04-05 Haziran 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacaktır.

Söz konusu Toplantıya ve Kupa törenine Kulüp Başkanının katılamaması durumunda Kulüp Başkan Vekili katılabilecek olup, katılımcının konaklaması,geliş gidiş seyahat yevmiyesi ve otobüs ücreti Federasyonumuzca karşılanacaktır.

Kulüplerimizin Toplantıya ve Kupa törenine katılacak Kulüp Başkanı veya Başkan Vekilinin katılım durumunu 30 Mayıs 2016 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına iletilmesi gerekmektedir.

Kulüp Başkanları Toplantısına katılacak Kulüp Yetkilisi 03 Haziran 2016 tarihi öğleden sonra Konaklama yerine giriş yapabilecek olup, Konaklama yapılacak yer ileriki günlerde internet sitemizden bildirilecektir.

2015-2016 sezonu Ampute Futbol Süper Lig ve 1.Lig müsabakalarına katılan tüm Kulüplerimize önemle duyurulur.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P