BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

Ampute Futbol Kulüpler Birliği Başkanlığına İkinci Kez Ercan Altın Seçildi

 

30 Haziran Pazar günü Ankara’da gerçekleştirilen Ampute Futbol Kulüpler Birliği kongresinde, tek aday olarak katılan Şişli Yeditepe Spor Kulübü Başkanı Ercan Altın, ikinci kez başkanlık görevine seçildi.

Seçim sonrası konuşan Ercan Altın, kendisini destekleyen tüm spor kulüplerine teşekkür ederek, kulüpler ve federasyon arasında şeffaf bir köprü görevi görmeye devam edeceğini vurguladı. Altın, kulüplerin güçlü kalması ve sorunlarının çözülmesi için elinden gelen tüm çalışmaları yapacağını belirtti. Kongrede, Federasyon Başkanı Alpaslan Erkoç’a kulüplere verdiği desteklerden ötürü teşekkür plaketi takdim edildi.

Federasyon Başkanı Alpaslan Erkoç, kongreye katılan ve katılmayan tüm kulüp başkanlarına saygılarını ileterek, başkanlık süresince hiçbir kulübü diğerinden ayırt etmeden çalışmalara devam ettiğini ifade etti. Erkoç, “Nasıl düne kadar kulüplere destek olup yanlarında olduysam, bugünden sonra da tüm kulüplerimizin yanında olup canı gönülden çalışmalara devam edeceğim” dedi. Ampute futbolunun sadece bir spor dalı olmadığını, aynı zamanda birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu yansıttığını belirten Erkoç, bu değerlerin korunması ve geliştirilmesi için her türlü çabayı göstermeye devam edeceğini sözlerine ekledi. “Ampute futbol, engelleri aşmanın ve birlikte güçlü olmanın simgesidir. Bu yolda hep birlikte yürümeye kararlıyız,” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Bu vesileyle, Ampute Futbol Kulüpler Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Ercan Altın’ı tebrik ederek, görev süresince başarı dileklerini iletti.

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P