BİZİ TAKİP ET!

AMPUTE FUTBOL KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE ERTELEME MÜSABAKALARI HAKKINDA

Ampute Futbol 2016/2017 sezonu erteleme müsabakası tarihi değişen Kulüplerimizin yeni müsabaka tarihleri belli olmuştur.

Ampute Futbol 2016/2017 sezonu erteleme müsabakası oynayacak kulüplerimizden, olumsuz hava koşulları ile birlikte bulundukları illerde ve yol güzergahlarında yoğun kar yağışı devam eden Kulüplerimizin müsabakalarının sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için müsabakalarını oynayacakları yeni tarihler aşağıda belirtilmiştir.

Erteleme müsabakaları oynayacak tüm kulüplerimize önemle duyurur,
Müsabakalarda başarılar dileriz.

AMPUTE FUTBOL SÜPER LİG 5.HAFTA ERTELEME MÜSABAKASI
1- ) İstanbul Özürlüler Sk – Şahinbey Bel.Sk
Tarih  :  07 Ocak 2017
Saat    : 14:00
Yer     :  Bakırköy Bel.Atatürk Spor Yaşam Köyü 2 No’lu Saha / İSTANBUL

AMPUTE FUTBOL SÜPER LİG 9.HAFTA ERTELEME MÜSABAKASI

1-) Konya Engelliler Gücü Spor Kulübü – Osmanlı Engelliler Spor Kulübü
Tarih : 11 Mart 2017
Saat   : 12:30
Yer     : Selçuklu Belediyesi Sentetik sahası / KONYA

AMPUTE FUTBOL 1 LİG 2.GURUP 5.HAFTA ERTELEME MÜSABAKASI
1-) Samsun Bedensel Eng.Sk.- Esenyurt Eng.Sk
Tarih  : 08 Ocak 2017
Yer     : Canik Yan Saha / SAMSUN
Saat   : 12:00


AMPUTE FUTBOL 1 LİG 1.GURUP 7.HAFTA ERTELEME MÜSABAKALARI

1-) Malatya Ayyıldız Ampute Sk.- Gaziantep Bedensel Engelliler Sk.
Tarih : 08 Ocak 2017
Yer    : Yeşilyurt Sentetik Futbol Sahası / MALATYA
Saat  : 14:00

2-) İzmir Büy.Bel.Gen. ve Sk – Konya Bed.Eng.Sk
Tarih : 12 Mart Ocak 2017
Yer    : Kuruçeşme Sahası / İZMİR
Saat  : 11:00

TBESF HABER

“Para Dans Kosice 2023 turnuvasından 3 Altın 2 Gümüş Madalya ile Dönüyorlar”

Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında öne çıkan bir etkinlik gerçekleşti. Para Dans Kosice 2023 Para Dance Sport World Cup Turnuvası, 15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Slovakia’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sporcular, bu prestijli turnuvada üstün bir başarı elde ettiler. Toplamda 3 altın ve 2 gümüş madalya kazanan milli sporcular, Türk bayrağını gururla temsil ettiler.

Slovakya’nın ev sahipliğindeki turnuva, dünya çapında yetenekli dansçıları bir araya getirerek büyük bir rekabetin yaşandığı bir platform oldu. Sporcular, sadece ülkemizi değil, aynı zamanda yeteneklerini tüm dünyaya gösterme fırsatı buldular.

Federasyonumuz, sporcularımızın elde ettiği bu başarıdan dolayı gurur duyuyor ve onları tebrik ediyor. Bu önemli etkinliğin, gelecekteki uluslararası müsabakalarda da başarıların habercisi olduğuna inanıyoruz. Sporcularımıza başarılarının devamını dileriz.

PARADANS KOSIČE DÜNYA KUPASİ 2023

OKUMAYA DEVAM ET

Ampute Futbol

Ampute Futbol 2023-2024 Sezonu Süper Lig Fikstür Çekimi

“Ampute futbol 2023-2024 sezonu Süper Lig fikstür çekimi 14 Eylül 2023 tarihinde saat 16:30’da YouTube üzerinden canlı yayınlanacaktır. Canlı yayın bağlantısı aşağıdaki gibidir:”

https://www.youtube.com/@bedenselengelliler

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

“Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBESF Başkanı Alpaslan Erkoç’u Kabul Etti”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç’u makamında kabul etti. Görüşme Bakanlık makamında gerçekleşti. Federasyon başkanı Erkoç, Gençlik ve Spor Bakanına yeni dönem faaliyetleri ve çalışma takvimi hakkında bilgiler verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Federasyon Başkanı Erkoç’u ve göreve gelen yeni yönetimini tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,’ Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu çalışmalarını yakından takip edeceğini ve önümüzdeki dönemde Federasyonun tüm bileşenleriyle ve Milli Takımlarla ses getiren başarılara imza atmasını beklediğini’ ifade etti. Bakan Bak, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın örnek bir sporsever olduğunu ve özellikle de sporda engellilerin varlığı konusundaki hassasiyetlerini’ dile getirdi. Bu doğrultuda Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Milli takımın çalışmalarını yakından birebir takip ederek uluslararası alanda Paralimpik olimpiyatlarda yeni başarılar kazanmak için gereken desteği vereceklerini söyledi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun kısa, orta ve uzun vadede stratejik planları ve çalışmaları hakkında Bakan Bak’ a detaylı bir sunum gerçekleştiren Başkan Erkoç, “Sayın Bakanımız bizi çok samimi ve sıcak bir ortamda karşıladı. Kendisine mütevazı kişiliğinden ve engellilerin spordaki varlığına olan duyarlılığından dolayı adeta hayran kaldık. Sayın Bakanımızın Türk Sporu ve özellikle Milli Takımlarımız adına her türlü desteği fazlasıyla verecek bir sporsever olması biz spor camiası için büyük bir öneme sahiptir. Bu, bizler için önemli bir motivasyon kaynağı oluşturacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ ın ilgi ve özverisi ile engelli sporunu en güzel yerlere getireceğimize inanıyoruz. Sayın Bakanımıza Federasyonumuza göstermiş olduğu ilgisi ve biz engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılığı ve sevgisinden dolayı müteşekkirim” dedi.

Görüşme sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç Bakanlık makamında hatıra fotoğrafı çektirdi.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P