BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Lig Katılım Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Federasyonumuz Ampute Futbol 2019/2020 sezonuna katılmak üzere Federasyonumuza başvuruda bulunan kulüplerimizin isimleri ve 2019/2020 sezonda yer alacağı Ligler aşağıda belirtilmiştir.

Kurban Bayramı tatili nedeniyle Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozit Ücretinin 20 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılma tarihi uzatılmıştır.

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına fakslaması, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 20 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2019-2020 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2019-2020 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.


AMPUTE FUTBOL 2019 / 2020 SEZONUNA KATILMAK ÜZERE
BAŞVURAN TAKIMLAR VE TAKIMLARIN YER ALACAĞI LİGLER

SÜPER LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR VE İLLLERİ
1- ŞAHİNBEY BEL.GENÇ VE SK / GAZİANTEP
2- ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK. / ANKARA
3- TSK REH.MERKEZİ ENG.SK / ANKARA
4- PENDİK ENGELLİLER SK. / İSTANBUL
5- ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SK / İSTANBUL
6- İZMİR BÜYÜK.BEL.GENÇ VE SK./ İZMİR
7- BURSA AMPUTE SK. /BURSA
8- MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK. /MALATYA
9- ESENYURT ENGELLİGÜCÜ SK /İSTANBUL
10-KONYA ENGELLİLERGÜCÜ SK. / KONYA

1.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR VE İLLERİ

1-GÖKTÜRK ENGELLİLER SK. -İSTANBUL
2- ANADOLU ERCİYES ENG.SK /KAYSERİ
3-ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. /ŞANLIURFA
4-ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK. / ANTALYA
5-İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK. /İSTANBUL
6- MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK /KAYSERİ
7- MP SAMSUN ENG.SK SAMSUN
8- DENİZLİ ENGELLİLER SK. / DENİZLİ
9- ORTAHİSAR BELDE SK. / TRABZON
10- ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER SK./GAZİANTEP

2.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR VE İLLERİ
1- SAKARYA AMPUTE ENGELLİLER SK /SAKARYA
2-GAZİANTEP BEDENSEL ENG.SK /GAZİANTEP
3-KONYA BEDENSEL ENG.SK / KONYA
4-SAMSUN BEDENSEL ENGELLİLER SK. /SAMSUN
5-BATMAN AMPUTE SK. /BATMAN
6-ADANA AMPUTE ENGELLİLER SK./ADANA
7-OLİMPİK YETENEKLER SPOR KULÜBÜ / MERSİN
8-DOĞU AKDENİZ ENGELLİLER SK. / KAHRAMANMARAŞ
9-ODTÜ SPOR KULÜBÜ / ANKARA
10- YENİMAHALLE ENGELLİLERGÜCÜ SK / ANKARA
11-SAKARYA AKGÜN AMPUTE ENG.SK /SAKARYA
12-ORDU ENGELLİLER GÜCÜ GEN. VE SK / ORDU
13-ADANA ALTINKOZA AMPUTE ENG.SK / ADANA

TBESF HABER

“Para Dans Kosice 2023 turnuvasından 3 Altın 2 Gümüş Madalya ile Dönüyorlar”

Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında öne çıkan bir etkinlik gerçekleşti. Para Dans Kosice 2023 Para Dance Sport World Cup Turnuvası, 15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Slovakia’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sporcular, bu prestijli turnuvada üstün bir başarı elde ettiler. Toplamda 3 altın ve 2 gümüş madalya kazanan milli sporcular, Türk bayrağını gururla temsil ettiler.

Slovakya’nın ev sahipliğindeki turnuva, dünya çapında yetenekli dansçıları bir araya getirerek büyük bir rekabetin yaşandığı bir platform oldu. Sporcular, sadece ülkemizi değil, aynı zamanda yeteneklerini tüm dünyaya gösterme fırsatı buldular.

Federasyonumuz, sporcularımızın elde ettiği bu başarıdan dolayı gurur duyuyor ve onları tebrik ediyor. Bu önemli etkinliğin, gelecekteki uluslararası müsabakalarda da başarıların habercisi olduğuna inanıyoruz. Sporcularımıza başarılarının devamını dileriz.

PARADANS KOSIČE DÜNYA KUPASİ 2023

OKUMAYA DEVAM ET

Ampute Futbol

Ampute Futbol 2023-2024 Sezonu Süper Lig Fikstür Çekimi

“Ampute futbol 2023-2024 sezonu Süper Lig fikstür çekimi 14 Eylül 2023 tarihinde saat 16:30’da YouTube üzerinden canlı yayınlanacaktır. Canlı yayın bağlantısı aşağıdaki gibidir:”

https://www.youtube.com/@bedenselengelliler

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

“Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBESF Başkanı Alpaslan Erkoç’u Kabul Etti”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç’u makamında kabul etti. Görüşme Bakanlık makamında gerçekleşti. Federasyon başkanı Erkoç, Gençlik ve Spor Bakanına yeni dönem faaliyetleri ve çalışma takvimi hakkında bilgiler verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Federasyon Başkanı Erkoç’u ve göreve gelen yeni yönetimini tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,’ Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu çalışmalarını yakından takip edeceğini ve önümüzdeki dönemde Federasyonun tüm bileşenleriyle ve Milli Takımlarla ses getiren başarılara imza atmasını beklediğini’ ifade etti. Bakan Bak, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın örnek bir sporsever olduğunu ve özellikle de sporda engellilerin varlığı konusundaki hassasiyetlerini’ dile getirdi. Bu doğrultuda Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Milli takımın çalışmalarını yakından birebir takip ederek uluslararası alanda Paralimpik olimpiyatlarda yeni başarılar kazanmak için gereken desteği vereceklerini söyledi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun kısa, orta ve uzun vadede stratejik planları ve çalışmaları hakkında Bakan Bak’ a detaylı bir sunum gerçekleştiren Başkan Erkoç, “Sayın Bakanımız bizi çok samimi ve sıcak bir ortamda karşıladı. Kendisine mütevazı kişiliğinden ve engellilerin spordaki varlığına olan duyarlılığından dolayı adeta hayran kaldık. Sayın Bakanımızın Türk Sporu ve özellikle Milli Takımlarımız adına her türlü desteği fazlasıyla verecek bir sporsever olması biz spor camiası için büyük bir öneme sahiptir. Bu, bizler için önemli bir motivasyon kaynağı oluşturacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ ın ilgi ve özverisi ile engelli sporunu en güzel yerlere getireceğimize inanıyoruz. Sayın Bakanımıza Federasyonumuza göstermiş olduğu ilgisi ve biz engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılığı ve sevgisinden dolayı müteşekkirim” dedi.

Görüşme sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç Bakanlık makamında hatıra fotoğrafı çektirdi.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P