BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulunun Duyurusu

Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulunun Duyurusu

DEĞERLİ AMPUTE FUTBOL GÖZLEMCİ, HAKEM VE İLGİLİ TÜM PAYDAŞLAR,

25-27 Ekim 2013 tarihleri arasında Antalya Kemer’de son derece verimli geçen sezon öncesi seminerini tamamlamış bulunuyoruz. Malumunuz üzere ampute futbol merkez hakem kurulumuz tarafından hazırlanmış olan “AMPUTE FUTBOL OYUN KURALLARI KİTABINI” sizlere dağıtmış ve seminer süresince kitap ve kurallarla ilgili görüş alışverişinde bulunmuş idik. Kurulumuz tarafından hazırlanarak ampute futbolun hizmetine ve kullanımına sunulan bu kitap, oyun kurallarıyla ilgili belirsizlikleri ortadan kaldırarak oyuncular, antrenörler, kulüp başkanları ile hakem ve gözlemcilerin birbirleriyle aynı dili konuşmaları, birbirlerini daha iyi anlamaları ve oyun kurallarıyla ilgili belirsizliklerin ortadan kaldırılması amacıyla gerçekleştirilmiştir. Doğaldır ki kitap içinde gözden kaçmış imla hataları ve benzeri bazı yazım hatalarına ilişkin hususlar olabilir. Bu hususların belirlenmesi, kuralları daha uygulanabilir yapacağı gibi oyunun daha verimli geçmesine de katkı sağlayacaktır.
Bu itibarla ampute futbol sezonunun sağlıklı, huzurlu ve sadece futbolun iyi yönlerinin konuşulduğu bir lig olması herkesin, tüm paydaşların en büyük arzusu ve isteğidir. Dolayısıyla kitap içerisinde karşılaşılan imla hataları ile benzeri yazım hatalarının 05.10.2013 Salı saat: 17:30’a kadar aşağıdaki email adresine iletmeniz halinde kuralların özünü bozmaksızın kurulumuz tarafından değerlendirilecek ve hafta içerisinde yayınlanacaktır. İlgililere önemle duyurulur.

Email: hsunay@ankara.edu.tr ya da hsunay@hotmail.com

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P