BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulunun Duyurusu

Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulunun Duyurusu

DEĞERLİ AMPUTE FUTBOL GÖZLEMCİ, HAKEM VE İLGİLİ TÜM PAYDAŞLAR,

25-27 Ekim 2013 tarihleri arasında Antalya Kemer’de son derece verimli geçen sezon öncesi seminerini tamamlamış bulunuyoruz. Malumunuz üzere ampute futbol merkez hakem kurulumuz tarafından hazırlanmış olan “AMPUTE FUTBOL OYUN KURALLARI KİTABINI” sizlere dağıtmış ve seminer süresince kitap ve kurallarla ilgili görüş alışverişinde bulunmuş idik. Kurulumuz tarafından hazırlanarak ampute futbolun hizmetine ve kullanımına sunulan bu kitap, oyun kurallarıyla ilgili belirsizlikleri ortadan kaldırarak oyuncular, antrenörler, kulüp başkanları ile hakem ve gözlemcilerin birbirleriyle aynı dili konuşmaları, birbirlerini daha iyi anlamaları ve oyun kurallarıyla ilgili belirsizliklerin ortadan kaldırılması amacıyla gerçekleştirilmiştir. Doğaldır ki kitap içinde gözden kaçmış imla hataları ve benzeri bazı yazım hatalarına ilişkin hususlar olabilir. Bu hususların belirlenmesi, kuralları daha uygulanabilir yapacağı gibi oyunun daha verimli geçmesine de katkı sağlayacaktır.
Bu itibarla ampute futbol sezonunun sağlıklı, huzurlu ve sadece futbolun iyi yönlerinin konuşulduğu bir lig olması herkesin, tüm paydaşların en büyük arzusu ve isteğidir. Dolayısıyla kitap içerisinde karşılaşılan imla hataları ile benzeri yazım hatalarının 05.10.2013 Salı saat: 17:30’a kadar aşağıdaki email adresine iletmeniz halinde kuralların özünü bozmaksızın kurulumuz tarafından değerlendirilecek ve hafta içerisinde yayınlanacaktır. İlgililere önemle duyurulur.

Email: hsunay@ankara.edu.tr ya da hsunay@hotmail.com

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P