BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Milli Takım Dünya Kupası Hazırlık Kampı

AMPUTE FUTBOL MİLLİ DÜNYA KUPASI HAZIRLIK KAMPI21 ŞUBAT – 03 MART 2022 / ANTALYA

Federasyonumuzun 2022 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol Dünya Kupası hazırlık kampı 21 Şubat – 03 Mart 2022 tarihinde Antalya’da düzenlenecektir.

Kampa katılacak Sporcu ve Teknik ekip listesi aşağıdadır.

Teknik ekip:
Baş Antrenör: Osman Çakmak
İdari Menajer : Fatih Erdöl
Yardımcı Antrenörler: Fuat Mert, Fatih Karakuş,
Kaleci Antrenörü: Erhan Kuşkapan
Fizyoterapist: Dr.Gürkan Günaydın
Fizyoterapist/Masör: Gazi Musa Gürbüzer
Malzemeci: Polat Doğan

Sporcular:
Kaleci: Bülent Çetin (Etimesgut Bel.Ampute Sk), Selim Karadağ (Malatya Büy.Bel.Sk ), Erdi Arslan (İzmir Büy.Bel.Sk), Ümit Sağlam (ODTÜ SK )

Defans: İsmail Korkmaz (Pendik Eng.SK), Okan Şahiner (Etimesgut Bel.Ampute), Ahmet Akkaya (ODTÜ SK), Fuat Taştan (Şahinbey Bel.Gençlik ve Sk), Muhammet Yeğen (ODTÜ SK), Harun MUT ( Melikgazi Bel.Sk ), Alican Kuruyamaç (Etimesgut Bel.Ampute SK),

Orta saha:
Ömer Güleryüz (Etimesgut Belediyesi SK), Şeyhmus Erdinç (Etimesgut Bel.Ampute SK), Muhittin Kurt (Etimesgut Bel. Ampute), Fatih Şentürk (Alves Kablo Amp.Sk), Serkan Dereli (Pendik SK), Rüstem Kurhan (İzmir Büy.Bel.Sk),

Forvet: Kemal Güleş (Etimesgut Bel.SK), Rahmi Özcan (Alves Kablo Amp.Sk), Harun Yüksel ( MP Samsun Eng.Sk ) Hamza Yusuf Ersen ( TSK Reh.Mrk.Eng.Sk ) Barış Telli ( Şahinbey Bel Gençlik ve Sk )

Duyurular

Kurban Bayramı Tebrik

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

 

İlgi talimat gereği Ampute Futbol Hakem ve Gözlemcilerimizin 2024-2025 Ampute Futbol sezonu vizelerini yenilemeleri için uyulması gereken esaslar aşağıdadır.

1) Hakem ve Gözlemcilerin vize yenileme işlemleri 01 Temmuz – 30 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. 30 Temmuz 2024 tarihine kadar Federasyonumuza ulaşmayan hakem ve gözlemci vize belgeleri işleme alınamayacağından evrak gönderim tarihine hassasiyet gösterilmesi önem arz etmektedir.

 

2) Ampute Futbol 2024-2025 sezonunda görev almak üzere sadece 2023-2024 sezon sonunda Faal hakem ve gözlemci kadrosunda yerini korumuş olan hakem ve gözlemciler vize yenileme için müracaat edebilecektir.

 

3) 2024-2025 Sezonu için Hakem ve Gözlemcilerden vize ücreti alınmayacaktır.

 

4) Tüm Gözlemciler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Gözlemci bilgi formunu 2 adet vesikalık fotoğrafla birlikte Federasyonumuza gönderecektir.

 

5) Tüm hakemler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Hakem bilgi formu, 2 adet vesikalık fotoğraf ve TFF tarafından İl ve bölgesel klasmanlar için kabul edilen nitelikte sağlık raporunun aslını veya renkli fotokopisini Federasyonumuza gönderecektir.

NOTLAR 

Faal Hakem ve Gözlemciler için Ampute Futbol 2024 /2025 sezonu başlamadan önce sezon başı eğitim semineri tarih ve yeri daha sonra bildirilecektir.

Bu vize takviminde yer almayan veya yer aldığı halde uygulamada aksaklık görülen konular ve tarihlerle ilgili olarak değişiklik dâhil karar vermeye Ampute Futbol MHK yetkilidir.

Tüm Hakem ve Gözlemcilerin bu talimat ekinde yayımlanan belge ve formları kullanması zorunlu olup, farklı form ve belge kullananların vize yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

Bilgi formlarına yabancı dil girişi yapan hakem ve gözlemciler yabancı dil seviyesini gösterir belgelerini de bilgi formuna ekleyerek Federasyona gönderecektir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz ihtiyaç halinde ibraz etmek üzere Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Vize belgeleri kargoyla ve karşı ödemeli olmayacak şekilde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun “Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No: 3-4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine Kargo veya APS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgi Formları Aşağıdadır;

2024-25-HAKEM-BILGI-FORMU-SAGLIK-RAPORU

 

2024-25-TBESF-GOZLEMCI-BILGI-FORMU

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Mesajı

Sevgili Sporcularımız, Değerli Antrenörlerimiz, Kulüp Başkanlarımız ve Yöneticilerimiz, Kıymetli Ampute Futbol Camiası,

Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu özel ve anlamlı bayramda, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.

Sporcularımızın azmi ve başarısı, antrenörlerimizin özverili çalışmaları, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimizin destekleri sayesinde, her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktayız. Sizlerin gösterdiği gayret ve fedakarlıkla Ampute Futbol her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Kurban Bayramı’nın getirdiği bereket ve huzurun, tüm hayatımıza yayılmasını ve güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Alpaslan Erkoç
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P