BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Milli takım seçme ve hazırlık kampı

Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol Milli takım seçme ve hazırlık kampı 29 Mayıs -05 Haziran 2015 tarihleri arasında Karabük Ovacık Kamp Eğitim Merkezinde yapılacaktır.

Federasyonumuzun 2015 yılı Faaliyet programında yer alan Ampute Futbol Milli takım seçme ve hazırlık kampı 29 Mayıs -05 Haziran 2015 tarihleri arasında Karabük Ovacık Kamp Eğitim Merkezinde yapılacaktır.

2 Etap halinde yapılacak olan kampa katılacak sporcu ve teknik ekip listesi aşağıda belirtilmiş olup, izin yazısı talebinde bulunacak olanların çalıştıkları kurum ve faks numaralarını belirten izin yazısı taleplerini İvedi olarak Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına iletmeleri gerekmektedir.

AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIM TEKNİK HEYETİ

İSMAİL TEMİZ ( TEKNİK DİREKTÖR)
ERCAN TECİMER (MENAJER)
FATİH ERDAŞ (YRD. ANTRENÖR) ANKARA
AHMET TÜRKCAN ( YRD.ANTRENÖR ) İSTANBUL
ÖKKEŞ BÖKE (KALECİ ANTRENÖRÜ) GAZİANTEP
ALİ YALÇIN (FİZYOTERAPİST) ANKARA
HALİL ŞİMŞEK (MALZEMECİ)

REFAKATCİLER

1-REMZİ ÖZCAN (İSTANBUL ÖZÜRLÜLER)
2-ENDER DAĞCI (AGESK) ANKARA

( 1.ETAP )

29 MAYIS -02 HAZİRAN 2015 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK KAMPA KATILACAK SPORCULARIN İSİMLERİ
ALİ BUDAK (AYBESK)
RAHMİ ÖZCAN (AYBESK)
ŞEYHMUS ERDİNÇ (AYBESK)
OSMAN ÇAKMAK (TSK REH.)
MEHMET MUTLU KALAK (TSK REH.)
HÜSEYİN TÜRKMEN (PENDİK ENG.)
AYKUT TAYLAN ÜNLÜ (KONYA ENG)
ADEM KAYA (KONYA ENG)
İSMAİL KORKMAZ ( İSÖS)
FATİH ŞENTÜRK (ŞAHİNBEY)
BARIŞ TELLİ (ŞAHİNBEY)
FEYYAZ GÖZAÇIK (MELİGAZİ BEL.)
MAHİR ATEŞ (MELİGAZİ BEL.)

KALECİLER

1-Mert Yıldız ( İSÖZ))
2-FATİH KARAKUŞ (ŞAHİNBEY BEL.)
3-FURKAN ASLAN (SAMSUN ENG.GÜCÜ)
4-MEHMET TAŞER (MALATYA BED. ENG.)

2.ETAP

02 -05 HAZİRAN 2015 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK KAMPA KATILACAK SPORCULARIN İSİMLERİ
1-NURETTİN BALKAYA (ŞAHİNBEY BEL)
2-İSMAİL KARAASLAN (AYBESK)
3-ALİCAN KURUYAMAÇ(AYBESK)
4-MUHAMMED YEĞEN (TSK REH.)
5-SAVAŞ KAYA (TSK REH.)
6-MEHMET YUNSUR (TSK REH.)
7-SERKAN DERELİ (İSÖS)
8-EMRAH AKDEMİR (PENDİK ENG)
9-ÖMER GÜLERYÜZ (İST YEDİTEPE)
10-İSMAİL PARLAK (ANT.ENG)
11-HAKKI SATILMIŞ (ANK. GENÇ ENG.)
12-ABDULLAH ERSOY (BURSA AMPUTE)
13-EMRE SÜMEN (KONYA ENG.)
14-GÖKHAN KATRANCIOĞLU (İZMİR BB.)

KALECİLER

1- SELİM KARADAĞ (AYBESK)
2-ÜMİT SAĞLAM (KONYA ENG.)
3-UMUTCAN GÜNAY (ANK. GENÇ ENG.)
4-OĞUZ GÖKÇE (TSK REH.)

TBESF HABER

“Para Dans Kosice 2023 turnuvasından 3 Altın 2 Gümüş Madalya ile Dönüyorlar”

Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında öne çıkan bir etkinlik gerçekleşti. Para Dans Kosice 2023 Para Dance Sport World Cup Turnuvası, 15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Slovakia’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sporcular, bu prestijli turnuvada üstün bir başarı elde ettiler. Toplamda 3 altın ve 2 gümüş madalya kazanan milli sporcular, Türk bayrağını gururla temsil ettiler.

Slovakya’nın ev sahipliğindeki turnuva, dünya çapında yetenekli dansçıları bir araya getirerek büyük bir rekabetin yaşandığı bir platform oldu. Sporcular, sadece ülkemizi değil, aynı zamanda yeteneklerini tüm dünyaya gösterme fırsatı buldular.

Federasyonumuz, sporcularımızın elde ettiği bu başarıdan dolayı gurur duyuyor ve onları tebrik ediyor. Bu önemli etkinliğin, gelecekteki uluslararası müsabakalarda da başarıların habercisi olduğuna inanıyoruz. Sporcularımıza başarılarının devamını dileriz.

PARADANS KOSIČE DÜNYA KUPASİ 2023

OKUMAYA DEVAM ET

Ampute Futbol

Ampute Futbol 2023-2024 Sezonu Süper Lig Fikstür Çekimi

“Ampute futbol 2023-2024 sezonu Süper Lig fikstür çekimi 14 Eylül 2023 tarihinde saat 16:30’da YouTube üzerinden canlı yayınlanacaktır. Canlı yayın bağlantısı aşağıdaki gibidir:”

https://www.youtube.com/@bedenselengelliler

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

“Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBESF Başkanı Alpaslan Erkoç’u Kabul Etti”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç’u makamında kabul etti. Görüşme Bakanlık makamında gerçekleşti. Federasyon başkanı Erkoç, Gençlik ve Spor Bakanına yeni dönem faaliyetleri ve çalışma takvimi hakkında bilgiler verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Federasyon Başkanı Erkoç’u ve göreve gelen yeni yönetimini tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,’ Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu çalışmalarını yakından takip edeceğini ve önümüzdeki dönemde Federasyonun tüm bileşenleriyle ve Milli Takımlarla ses getiren başarılara imza atmasını beklediğini’ ifade etti. Bakan Bak, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın örnek bir sporsever olduğunu ve özellikle de sporda engellilerin varlığı konusundaki hassasiyetlerini’ dile getirdi. Bu doğrultuda Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Milli takımın çalışmalarını yakından birebir takip ederek uluslararası alanda Paralimpik olimpiyatlarda yeni başarılar kazanmak için gereken desteği vereceklerini söyledi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun kısa, orta ve uzun vadede stratejik planları ve çalışmaları hakkında Bakan Bak’ a detaylı bir sunum gerçekleştiren Başkan Erkoç, “Sayın Bakanımız bizi çok samimi ve sıcak bir ortamda karşıladı. Kendisine mütevazı kişiliğinden ve engellilerin spordaki varlığına olan duyarlılığından dolayı adeta hayran kaldık. Sayın Bakanımızın Türk Sporu ve özellikle Milli Takımlarımız adına her türlü desteği fazlasıyla verecek bir sporsever olması biz spor camiası için büyük bir öneme sahiptir. Bu, bizler için önemli bir motivasyon kaynağı oluşturacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ ın ilgi ve özverisi ile engelli sporunu en güzel yerlere getireceğimize inanıyoruz. Sayın Bakanımıza Federasyonumuza göstermiş olduğu ilgisi ve biz engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılığı ve sevgisinden dolayı müteşekkirim” dedi.

Görüşme sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç Bakanlık makamında hatıra fotoğrafı çektirdi.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P