BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Milli Takımı Başbakan Davutoğlu’nu ziyaret etti

Ampute Futbol Dünya Kupası öncesinde Ampute Milli Takım oyuncuları, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti.

Ampute Futbol Milli Takım sporcularımız bu ay içerisinde Meksika’da yapılacak olan Ampute Futbol Dünya Kupası öncesinde  Başbakan  Ahmet DAVUTOĞLU’nu ziyaret etti.

TBMM’de gerçekleşen ziyarette Milli Takım sporcularımızın yanı sıra , Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ, Federasyon Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN, TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı  Ömer GÜRSOY ve Milli Takım Antrenörü Teknik Direktörü Halil İbrahim KÖPRÜLÜ, AF Teknik Kurul Başkanı Tufan ÖKTÜREN ile Milli Takım Kaleci Antrenörü İlhan ELMALI ziyarette hazır bulundular.

Ziyarette tek ayaklı kahramanların temsili olan ” Tek Kramponu ” Federasyon Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN, Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU’na takdim etti.Ayrıca Polonya’da düzenenlen Ampute Futbol Euro Cup 2014 kupasını Milli Takımımızı temsilen takım kaptanı Osman ÇAKMAK ve Milli Takım formasını Teknik Kurul Başkanı Tufan ÖKTÜREN ile Milli Takım Teknik Direktörü Halil İbrahim KÖPRÜLÜ takdim ettiler.

Ziyaret esnasında Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU, 30 Kasım -08 Aralık 2014 tarihleri arasında Meksika’da yapılacak olan Ampute Futbol Dünya Şampiyonası öncesi Milli Takıma her türlü desteğin verilmesini istedi ve Milli Takımı ülkemizde şampiyon karşılamak istediklerini belirtti.

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P