BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Milli Takımımız, Kırşehir’de protokolle maç yaptı

Ampute Futbol Milli Takımımız, Kırşehir’de ”Bayrakla Birleşen Şehitlerimiz” projesi kapsamında şehir protokolü ile oynadığı maçtan 10-3’lük skorla galip ayrıldı. 

Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin davetlisi olarak Kırşehir’e giden Milli Takımımız, ilk olarak Şehit Aileleri ile bir araya geldi. Kırşehir’de tarihi ve kültürel alanları ziyaret eden Millilerimiz, Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ın ziyareti sonrası Ahi Stadında maça çıktı.

Ampute Futbol Milli Takımımız, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Milletvekili Metin İlhan, Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz gibi yöneticilerin forma giydiği karşılaşmadan 10-3’lük skorla galip ayrıldı.

Ampute Milli Takımının gençlere örnek olması gerektiğini vurgulayan Kırşehir Valisi İbrahim Akın, konuşmasında "Bu arkadaşlarımızın başarıları gençlerimize örnek teşkil ediyor. Başarının önünde hiçbir engel olamayacağını en iyi şekilde gösteriyorlar. Spor bazında da Ampute Milli Takımı ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek gösterdi” ifadelerini kullandı. 
Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P