BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Play-Offların Kazananları

Süper lige çıkacak iki takım belli olurken Süper Ligden düşecek olan takımların belli olması için sezonun son maçlarının oynanması bekleniyor.

24-26 NİSAN 2014 TARİHLERİNDE ANKARA’DA YAPILAN AMPUTE FUTBOL 1.LİG PLAY-OFF MÜSABAKALARI SONUCUNDA SÜPERLİGE ÇIKAN ANKARA GENÇ ENGELLİLER SPOR KULUBÜ İLE GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜNÜ KUTLAR, 2014-2015 SEZONUNDA AMPUTE FUTBOL SÜPERLİGİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

MAÇ SONUÇLARI :

1. GÜN

Ankara Genç Engelliler S.K 1-1 Şahinbey Belediyesi S.K
Şehitkamil Engelliler S.K 1-1 İzmir BŞB S.K

2. GÜN

Şahinbey Belediyesi S.K – İzmir BŞB S.K müsabakası 0-0′lık skorla biterken Şahinbey Belediyesi S.K averaj puanı farkıyla süper lige çıkma hakkı kazandı. Batıkent Semt Sahası’nda 10:30′da canlı yayında oynanan Ankara Genç Engelliler S.K – Şehitkamil Eng. S.K müsabakası ise, 2-0 Ankara Genç Engelliler S.K’nın üstünlüğüyle bitti.

 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P