BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Saha Giriş Kartı Hakkında

Ampute Futbol 2020-2021 sezonuna katılacak kulüplerimizin teknik ve idari yetkililerinin müsabaka sahasına giriş yapabilmeleri için saha giriş kartlarının vizelenmesi gerekmektedir.

Saha giriş kartları, aşağıda yer alan kulüp bilgi formuna göre düzenleneceğinden dolayı geçen sezon kulüp yetkililerine çıkartılan saha giriş kartlarının vizelenmesi için formun doldurularak, kulüp başkanı tarafından imzalanıp kaşelenerek, yeni saha giriş kartı çıkartacak kulüp yetkililerinin ise 1 adet vesikalık fotoğrafı ve nüfus cüzdanı fotokopisini üst yazı ile birlikte 4 Eylül 2020 tarihi saat 18.00’e kadar Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

2020-2021 sezonu için vizesi yapılmayan saha giriş kartları geçersiz sayılacak olup, kulüplerimizin teknik ve idari görevlilerinin mağduriyet yaşamamaları için belirtilen tarihe kadar saha giriş kartı için gerekli belgelerini, Federasyonumuza göndermelerini önemle rica ederiz.

NOT: Kulüp bilgi formu ekteki dosyanın alt kısmında Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig olmak üzere yan yana sayfalarda bulunmaktadır. Kulüp yetkililerimizin katılacağı lige göre uyarlanmış formu doldurması gerekmektedir. 

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P