BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Sezonbaşı Hakem ve Gözlemci Semineri Aksaray’da Yapıldı

Ampute Futbol 2021-2022 Sezonu Aday Hakem ve Gözlemci Kursu ile Sezon Başı Hakem ve Gözlemci Semineri Aksaray’da yapıldı.

Federasyonumuzun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Ampute futbol hakem ve gözlemci kursu ile sezon başı hakem ve gözlemci semineri 13-16 Ekim tarihleri arasında Aksaray’da yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan aday hakem ve gözlemci kursu ve sezon başı hakem ve gözlemci eğitim seminerine Ampute futbol merkez hakem kurulu başkanı Abdullah Ayar, MHK Başkan V. Adem Aydın, MHK Üyesi Özer Tuğ, Federasyon Ampute Futbol branş görevlisi Orhan Erdem ve 2021-2022 sezonunda görev alacak Hakem ve Gözlemciler katıldı.

Merkez Hakem Kurulumuz tarafından müsabaka görüntüleri eşliğinde Hakemlerin genel performansları, maç analizleri, değişen oyun kuralları anlatıldıktan sonra aynı gün içinde yapılan yazılı ve atletik sınavın ardından sona eren seminer toplamda 3 grup halinde gerçekleştirildi.

Aday Hakem ve Gözlemci kursu sınav sonuçlarına aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.
Duyurular

HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1. Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

 

Hakem ve Gözlemci Atamaları

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

 

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ (5)

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P