BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Sezonbaşı Kulüpler Toplantısı İstanbul’da Yapıldı..

Ampute Futbol Kulüp Başkanları sezon değerlendirme toplantısı TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Eğitim Tesislerinde yapıldı.

Ampute Futbol Kulüp Başkanları sezon değerlendirme toplantısı TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Eğitim Tesislerinde yapıldı.

Federasyon başkanımız Sn.Arif Ümit UZTÜRK’ün açılışını yapmış olduğu toplantı’ya Ampute Futbol 2015-2016 sezonuna katılacak 17 Kulüp İdarecimiz katıldı.Son günlerde yaşanan terör olaylarına değinen Federasyon Başkanımız Sn.UZTÜRK Ülkemizin birlik ve beraberliğine kast ederek yapılan bu saldırıları kınıdığını ve bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırılarda hayatını kaybeden Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı evlatlarımıza acil şifa, kederli ailelerine ve tüm milletimize sabırlar dileklerinde bulunduktan sonra şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal marşı okunduktan sonra toplantıya geçildi.

Ampute Futbol Yeni Yarışma yönergesi incelenerek kulüplerimizin yönergede değişen maddelerle ilgili görüşleri alındıktan sonra 2014-2015 Ampute Futbol sezonu değerlendirildi ve 2015-2016 sezonu Ampute Futbol Ligi faaliyet programı görüşüldü.

Teknik ve MHK Kurulu Başkanlarımız değişen oyun kuralları hakkında bilgi verdikten sonra dilek ve temennilerde bulunuldu ve toplantı sona erdi.

Toplantı ile ilgili resimler aşağıdadır.

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P