BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Türkiye Kupada Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu

Ampute Futbol Türkiye Kupada Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu

Van, İpekyolu Sentetik Futbol Sahasında devam eden organizasyonun üçüncü gün A ve B gruplarında oynanan 2 maç ile tamamladı.

Saat 11:00’da başlayan ilk maçta Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Alves Kablo Ampute Spor Kulübü’nü 3-0 ile geçti. Müsabaka 3-0 devam ederken Alves Kablo Ampute Spor Kulübü’nden 3 oyuncunun kırmızı kart görmesi nedeni ile maç hakem tarafından tatil edildi
Goller:

Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü: Kemal Güleş( 2,17) ve Mohammed Mubarik (27)
Günün son maçında ise Mersin Olimpik Yetenekler Spor Kulübü, Etimesgut Belediyesi Ampute Spor Kulübü karşısında sahadan 13-0’lık skor ile yenik ayrıldı.
Goller:

Etimesgut Belediyesi Ampute Spor Kulübü: Kudrat Khudoykulov (6), Mehmet Yunsur (14,32), Hamza Muhammed (17,24), Yiğit Efe Atılgan (30,44,50), Hüseyin Bozkuş (32,36),Sulambek Mutaev(41,46) ve Abderraouf Ouchenne(48)
Alınan toplu sonuçların ardından grupların durumu şu şekildedir:

A Grubu

1. Etimesgut Belediyesi Ampute Spor Kulübü
2. İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Olimpik Yetenekler Spor Kulübü

B Grubu

1. Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Alves Kablo Ampute Spor Kulübü
3. ODTÜ Spor Kulübü

Yarı Final Programı ise şu şekildedir:
Yarı Final- 11:00 -Etimesgut Belediyesi Ampute Spor Kulübü – Alves Kablo Ampute Spor Kulübü
Yarı Final- 13:00 -Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü– İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
Beşincilik Maçı -15:00 – ODTÜ Spor Kulübü – Olimpik Yetenekler Spor Kulübü

Yarı Final müsabakaları TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı olarak verilecektir.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P