BİZİ TAKİP ET!

AMPUTE FUTBOL TÜRKİYE KUPASI HAKKINDA DUYURU

Ampute Futbol Türkiye Kupası 01-05 Haziran 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacaktır.

Federasyonumuzun 2016 yılı Faaliyet programında yer alan Ampute Futbol Türkiye Kupası 01-05 Haziran 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacaktır.

Süper Ligde ilk 4 ( Dört ), Birinci Ligde ise 1.ve 2.Gurupta ilk 2 ( İki ) sıralamasına giren Ampute Futbol takımlarımızın katılacağı Türkiye Kupasında, Kulüplerimizin 15 Kişilik Kafilelerinin ( 1 İdareci, 1 Antrenör ve 13 Sporcu ) Tam Pansiyon konaklama ücretleri ile 2 günlük yol yevmiyesi ve otobüs geliş gidiş ücretleri Federasyonumuzca karşılanacaktır.

15 Kişilik kafile sayısının üzerinde bir sayı ile katılım sağlayacak kulüplerimiz fazla sayıdaki kişilerin her türlü giderlerini kendileri sağlayacaktır. 

Aksaray Kamp Eğitim Merkezi ve Turizm Otelcilik Lisesi Müdürlüğü haricinde başka yerde konaklama yapacak takımlarımızın konaklama ücretleri kendilerince karşılanacaktır.

Ampute Futbol Türkiye Kupasına katılmak için gerekli sıralamaya giren Takımlarımızın kafile listesini 23 Mayıs 2016 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına fakslamaları gerekmektedir.

Yarışma Talimatı ileriki günlerde sitemizden ilan edilecektir.

TBESF HABER

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

 

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG 4.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 4. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

 

4. HAFTA ATAMALAR

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P