BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol ve TS Tenis Milli Takım Kampları Manavgat ‘da Yapıldı

Ampute Futbol Milli Takım ve TS Tenis Milli Takım KamplarıAntalya’nın Manavgat ilçesinde yapıldı.

Federasyonumuz Ampute Futbol Milli Takım ve TS Tenis Milli Takım Kampları 25 Ocak -02 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’nın Manavgat ilçesinde yapıldı.

01-04 Şubat 2018 tarihleri arasında İtalya’da düzenlenecek olan Turnuvaya hazırlanan Ampute Futbol Milli Takımımız turnuva hazırlık kampını Manavgat Belediyesinin davetlisi olarak Side Sensimar Otelde gerçekleştirdi.

Milli Takımlarımızın kampını ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sn.Abdurrahim BOYNUKALIN Sporcularımız ve Teknik ekiplerimiz ile bir süre sohbet ettikten sonra hazırlık çalışmaları hakkında bilgi aldı ve milli takımlarımıza müsabakalarında başarılar dileyerek kamptan ayrıldı.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın Abdurrahim BOYNUKALIN’a Manavgat Belediye Başkanı Sayın Şükrü SÖZEN’e ve Belediye çalışanlarına Ampute Futbol ve TS Tenis Milli takımlarımıza vermiş oldukları destek ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.
Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P