BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol yarışma talimatı duyurusu

Federasyonumuz Ampute Futbol Yarışma Talimatının Madde 24/3 Bendi ile ilgili duyuru.

Federasyonumuz Ampute Futbol Yarışma Talimatının Madde 24/3 Bendi ile ilgili olarak sosyal medyada Federasyonumuz Yönetimimize karşı yapılan eleştiriler ile ilgili açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur.

Değerli Kulüp Yöneticilerimiz ve sporcularımız ;

Federasyonumuz Ampute Futbol Yarışma Talimatının değişiklik yapılan madde 24/3 bendi 22 Mart 2015 tarihinde göreve gelen yeni Federasyon Yönetim Kurulumuz tarafından yapılan bir değişiklik değildir.

Federasyonumuzun eski yönetiminin 24 Eylül 2014 tarihinde yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısında yarışma talimatının ilgili maddesinde yapılan bu değişiklik kararı, Spor Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliğine danışılmadan yapılmış olduğundan Spor Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliğince incelenmiş ve düzeltilmek üzere yine Federasyonumuz eski yönetim kuruluna gönderilmiştir. Spor Genel Müdürlüğü Hukuk müşavirliğince düzeltilmesi öngürülen madde yine Federasyonumuzun eski yönetim kurulunun 10 Mart 2015 tarihinde yapmış olduğu toplantıda değiştirildikten sonra tekrar Spor Genel Müdürlüğüne gönderilmiştir.

Eski Federasyon Yönetim kurulunca değişiklik yapılan madde Spor Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliğince tekrar incelenerek, 08 Nisan 2015 tarihinde Spor Genel Müdürlüğü ve Federasyonumuz internet sitemizden yayınlanmıştır.

Bilgilerinize sunarız.

İlgili dosyayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P