BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol yarışma talimatı duyurusu

Federasyonumuz Ampute Futbol Yarışma Talimatının Madde 24/3 Bendi ile ilgili duyuru.

Federasyonumuz Ampute Futbol Yarışma Talimatının Madde 24/3 Bendi ile ilgili olarak sosyal medyada Federasyonumuz Yönetimimize karşı yapılan eleştiriler ile ilgili açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur.

Değerli Kulüp Yöneticilerimiz ve sporcularımız ;

Federasyonumuz Ampute Futbol Yarışma Talimatının değişiklik yapılan madde 24/3 bendi 22 Mart 2015 tarihinde göreve gelen yeni Federasyon Yönetim Kurulumuz tarafından yapılan bir değişiklik değildir.

Federasyonumuzun eski yönetiminin 24 Eylül 2014 tarihinde yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısında yarışma talimatının ilgili maddesinde yapılan bu değişiklik kararı, Spor Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliğine danışılmadan yapılmış olduğundan Spor Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliğince incelenmiş ve düzeltilmek üzere yine Federasyonumuz eski yönetim kuruluna gönderilmiştir. Spor Genel Müdürlüğü Hukuk müşavirliğince düzeltilmesi öngürülen madde yine Federasyonumuzun eski yönetim kurulunun 10 Mart 2015 tarihinde yapmış olduğu toplantıda değiştirildikten sonra tekrar Spor Genel Müdürlüğüne gönderilmiştir.

Eski Federasyon Yönetim kurulunca değişiklik yapılan madde Spor Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliğince tekrar incelenerek, 08 Nisan 2015 tarihinde Spor Genel Müdürlüğü ve Federasyonumuz internet sitemizden yayınlanmıştır.

Bilgilerinize sunarız.

İlgili dosyayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P