BİZİ TAKİP ET!

Ampute Polonyaya Hazırlanıyor

Ampute Futbol Avrupa Şampiyonası Polonya

Ampute Futbol Milli Takımımız,
30 Kasım – 08 Aralık 2014 tarihleri arasında 32 Ülkenin katılımıyla, Meksika’da yapılacak olan Ampute Futbol Dünya Şampiyonasına hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.
Milli takımımız 2.Etap çalışmalarını 31 Ağustos-12 Eylül 2014 tarihleri arasında Kızılcahamam/Patalya otelde sürdürüyor. Kamp süresince Federasyonumuz Sağlık Kurulu Başkanı Sayın Nevin ERGÜN’ ün koordinatörlüğünde Yrd. Doç. Dr. Aylin HASBAY BÜYÜKKARAGÖZ’ ün sporcularımızın Fiziksel ölçümleri ve beslenme bilgisi ile sporcu menüsü konularında katkıları sağlanmıştır, ayrıca Eğitim Kurulu Üyemiz Sayın Murat ERTAN’ ın kişisel gelişim ve eğitim danışmanlığı alanında tecrübe ve bilgilerini takımımıza destek sağlamıştır.
Ampute Futbol Milli Takımımız Dünya Şampiyonası öncesi 12 Eylül 2014 tarihinde Polonya’ da 6 ülkenin katılımıyla düzenlenecek olan Avrupa Ampute Futbol Kupası’ na katılmak üzere Polonya’ nın Varşova şehrine hareket edecektir.
Milli Takımımıza başarılar dileriz..

 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P