BİZİ TAKİP ET!

‘Antrenörler Engelleri Aşıyor’ semineri başladı

Antrenörler Engelleri Aşıyor…

‘ANTRENÖRLER ENGELLERİ AŞIYOR’ SEMİNERİ BAŞLADI

Spor Genel Müdürlüğünün projeleri arasında yer alan ve antrenörlere yönelik olan ‘Antrenörler Engelleri Aşıyor’ eğitim semineri başladı. Yaklaşık 15 gün sürecek olan eğitimlere Masa Tenisi ve Atletizm branşlarından katılım olurken Masa Tenisinden 47 Atletizmden 87 antrenör katıldı. Bedensel engellilere yönelik olan kursun sonunda antrenörleri 1 .Kademe Bedensel Engelliler Antrenörlük belgesi almaya hak kazanacak. Öte yandan Proje kapsamında ilk olarak Bedensel Engelliler Spor Federasyonu işbirliği ile Ankara, Mersin, Kayseri, Konya, Erzincan ve Manisa illerinde 2 grup halinde 1. Kademe Yardımcı Antrenör Eğitim kursu açılacak. İlk aşamada atletizm, yüzme, atıcılık, badminton, halter, masa tenisi, okçuluk, oturarak voleybol ve tekerlekli sandalye basketbol olmak üzere 10 branşta 2 grup şeklinde kurslar verilecek. İlk grup kurs tarihi 05-16 Mart 2014, ikinci kurs tarihleri ise 16-27 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P