BİZİ TAKİP ET!

ANTRENÖRLÜK KURSLARI PROTOKOLÜ İMZALANDI

Federasyonumuz ile Girne Amerikan Üniversitesi arasında Antrenörlük Kursları Protokolü imzalandı. 

Federasyonumuz ile bünyesinde Spor Bilimleri ve Beden Eğitimi ve Yüksekokulu bulunduran Girne Amerikan Üniversitesi arasında Bedensel Engelli Spor branşlarında sporcu yetiştirilmesi sağlamak, Engelli Spor branşlarının gelişimi, tanıtımını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Antrenör Eğitim Talimatı’nda belirtilen katılım koşullarına göre aşağıda yazılı spor branşlarında antrenörlük kurslarının açılması için anlaşmaya varılmıştır.

BEDENSEL ENGELLİLER BRANŞINDA ANTRENÖR KURSU AÇILMASI PLANLANAN SPOR BRANŞLARI

1-Atıcılık

2-Atletizm

3-Ampute Futbol

4-Badminton

5-Masa Tenisi 

6-
Tekerlekli Sandalye Tenis

7-Tekerlekli Sandalye Basketbol

8-Okçuluk

9-
Oturarak Voleybol

Antrenörlük kurslarında e-Devlet başvuru sistemini hayata geçirilmiştir. Başvuru şartlarını yerine getiren herkes, kendi e-Devlet portalını kullanarak açılan tüm kursları görebilir. Dilediğine başvurabilir. 2018 yılından itibaren açılacak olan antrenörlük kurslarında e-Devlet başvuruları esas alınacaktır. e-Devlet başvurusu olmayan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

KURS ÜCRETLERİ
1. Kademe 300,00 TL
2. Kademe 350,00 TL

 
E-DEVLET BAŞVURUSUNDA ALINACAK OLAN REFERANS NUMARASI İLE KURS ÜCRETİ ÖDEMESİ FEDERASYON TARAFINDAN VERİLECEK HESAP NUMARASINA YAPILABİLECEKTİR.
 

Açılacak kurslar ile ilgili diğer şartlar kurs açılmadan önce ilan edilecektir.

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P