BİZİ TAKİP ET!

Atıcılardan büyük başarı

Atıcılık Milli Takımı İstiklal Marşımızı Ezberletti

Atıcılık Milli Takımı Polonya’da düzenlenen 26 ülkeden 125 sporcunun katıldığı müsabakalarda havalı tüfek ve havalı tabanca kategorilerinde yarıştılar. Toplamda 5 madalya kazanan Milliler 3 altın, 2 gümüş madalya elde etmiştir.

2012 IPC Atıcılık Dünya Kupasında 10m. Havalı tabanca yarışmalarında bireysel erkeklerde Korhan Yamaç bir 1’incilik ve bir 2’incilik kazanmıştır. 10m Havalı tabanca bireysel bayan yarışlarında Aysel Özgan altın madalya kazanarak büyük başarı elde etmiştir. 10m. Havalı Tüfek kategorisinde yarışan Milli Sporcu Pervin Ayli bireysel bayanlarda altın madalya kazanarak alarak istiklal marşımızı 3 kez okutmuştur.

Korhan Yamaç, Cevat Karagöl ve Yunus Bahçeci den oluşan Tabanca Erkek Takımı 2 inci olarak ülkemize gümüş madalya kazandırmıştır.

Atıclık Milli Takım Teknik Direktörü Tolga Korkusuz takımın başarısından son derece memnun olduğunu dile getirdi. Londra 2012 Paralimpik Oyunlarına çok iyi hazırlandıklarını söyleyen Korkusuz Londra’dan da madalya ile dönmek istediklerini dile getirdi.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P