BİZİ TAKİP ET!

Atıcılık 2.Kademe Antrenörlük Kursu

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Atıcılık 2. Kademe Antrenörlük Kursu, 4-20 Mart tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır. Kursa katılmak isteyen antrenörler, 22 Şubat Cuma günü saat 17:00’ye kadar kursa katılmak istediklerine dair dilekçelerini federasyonumuzun 0312 311 6852 numarasına faks ile göndermeleri gerekmektedir. Kurs yeri ve programı başvurular alındıktan sonra ayrıca duyurulacaktır. 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Antrenör Eğitim Talimatına istinaden Atıcılık 2.Kademe Antrenörlük Kursu’na katılacaklarda aranılan şartlar aşağıdaki gibidir:

2. Kademe Antrenörlük Kursu Katılım Şartları:
a)1.Kademe Antrenör belgesine sahip olmak.
b) En az bir yıl süre ile bir kulübü çalıştırmak veya üst kademe bir antrenör yanında en az bir yıl çalışmak.

KURS TARİHİ: 4-20 MART

KURS YERİ: ANKARA 

KURS BAŞVURU SON TARİHİ :
 22 Şubat Cuma / saat 17:00 


Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P