BİZİ TAKİP ET!

Atıcılık Dünya Kupası / Londra

Atıcılık Dünya Kupası İngiltere / Londra

26-28 Mart 2014 tarihleri arasında İngiltere Londra’ da 22 ülkeden 102 sporcunun katılımı ile yapılan 10m Tabanca Tüfek Dünya Kupası’na Türk Milli Takımı 6’sı Tabanca 6 sı Tüfek olmak üzere 12 sporcu ile katılmıştır.

Yarışmalar sonunda;

R1 Erkekler Tüfek Müsabakasında; TÜFEK TAKIMI 1816.9 Puanla Birinci olan UKRAYNA nın ardından 1747.1 puanla Dünya İKİNCİSİ Olmuştur.
Aksaray dan Erhan COŞKUNER İlk 8 e girerek Final atmış ve 7 inci olmuştur.

R2 Bayanlar Tüfek Müsabakasında; Diyarbakır dan Pervin AYLİ 5inci,Ordu dan Çağla BAŞ 7 inci olarak Finale kaldılar ve Pervin tek atışla 3 üncülüğü kaçırarak 4 üncü olmuştur.
R3 Karışık Tüfek Yat Atışında;Takım yarışmasında 1868 puan atan takımımız 3 üncülüğü 1870 puan atan Ukrayna ya kaptırmıştır.
P1 Erkekler Tabanca da ; 1 inci Azerbaycan 1661 puan 2inci Ukrayna 1621puan ve takımımız 1545 puanla 3 üncü olmuştur.

Genel olarak genç takımla katıldığımız bu yarışmada Tüfek de TAKIM İKİNCİLİĞİ ile Tabanca da elde edilen TAKIM ÜÇÜNCÜLÜĞÜ Gelecek için Başarı vaat etmektedir.

Millierimizi gönülden tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz…


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P