BİZİ TAKİP ET!

Atıcılık Hakem Denkleştirme Kursu

05 -07 Temmuz 2013 Tarihleri arasında Ankara da BESF ATICILIK HAKEM Denkleştirme Kursu Yapılacaktır.

05 -07 Temmuz 2013 Tarihleri arasında Ankara da TBESF ATICILIK HAKEM Denkleştirme Kursu Yapılacaktır.

Kursa Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun ANKARALI Hakemlerinden ULUSAL Hakem Lisansı olanlar katılabilecektir.Kursa Katılmak isteyenler  TBESF konu ile ilgili Fatih AKTARICI 0312 309 73 97 Fed Tel nun dan 04 Temmuz Perşembe günü Saat 13:00 kadar müracaat edeceklerdir.
Hakemler KURSA; HAKEM LİSANSLARI VE KİMLİK Kartlarıyla gelecekler dir.

05-07 TEMMUZ 2013 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN HAKEM VE DENKLEŞTİRME KURSU PROGRAMI
1-BESF ATICILIK HAKEM YÖNERGESİ Hakkında özet bilgi Nevzat YAMAÇ
2-IPC KURALLARI Korhan YAMAÇ
3 -IPC SİLAH VE TEÇHİZAT KONTROLU Bedri ÖZELBİR Mustafa ATALAY
4- SINAV TÜM HOCALAR

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P