BİZİ TAKİP ET!

Atletizm İngiltere Vizeleri Hakkında

Atletizm İngiltere Vizeleri Hakkında Önemli Duyuru!

14-24 Ağustos 2014 tarihleri arasında İngiltere’nin Swensea şehrinde yapılacak olan Atletizm Avrupa Şampiyonası’na katılacak Milli Takım kafilesinin 31Temmuz 2014 sabah saat 09:00 / 10:00 saatleri arasında federasyonda hazır bulunmaları ve istenilen evrakların, gönderilmediyse eğer gerçek nüshalarını yanlarında getirmeleri, pasaportlarının aslını ve var ise eski pasaportlarının da aslını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Federasyona gönderilen fotoğrafların vize için istenilen boyutlarda ve hatalı olduğu belirlenmiş ve getirilmesi gereken 2 adet fotoğrafın 3.5X4.5 ebatlarında, arka fon beyaz ve düz bakışlı olması istenmektedir.

İSTENİLEN BELGELER :(HATIRLATMADIR)

· PASAPORT

· RESİM 2 ADET ARKA FON BEYAZ DÜZ BAKIŞLI VE YENİ

· AİLE TOPLUM KAĞIDI (NÜFUS MEMURLUĞUNDAN)

· ÇALIŞANLAR İÇİN ÇALIŞMA BELGELERİ

· ÇALIŞANLAR İÇİN BANKA DÖKÜMLERİ

· ÖĞRENCİLER İÇİN ÖĞRENCİLİK BELGESİ

İSTENİLEN TÜM BU BELGELERİN ASILLARININ BİRLİKTE GETİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

Atletizm Branş Sorumlusu

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P