BİZİ TAKİP ET!

Atletizm Türkiye Şampiyonası Antalya’da Düzenlenecek

Federasyonumuzun 2019 faaliyet programında yer alan Atletizm Türkiye Şampiyonası, 23-24 Mart tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek. Organizasyonda kadın ve erkek sporcular; koşu (100,200,400,800,1500 m), atlama (yüksek,uzun) ve atma (cirit,disk,gülle,labut) kategorilerinde mücadele edecek. 

Antalya Zeytinköy Atletizm Pisti’nde yapılacak Türkiye Şampiyonası, aynı zamanda Milli Takım seçmesi statüsünde olup branşlarında Dünya Şampiyonası katılım barajını geçen sporcular, teknik kurulun değerlendirilmesi ile milli takım kadrosuna çağırılacak. 

Türkiye Şampiyonası’na son başvuru tarihi 20 Mart Çarşamba günü saat 17.00 olup, ekte yer alan kayıt formu katılımcılar tarafından doldurularak m_ormeci@hotmail.com mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Atletizm Türkiye Şampiyonası katılım formu ve reglamanı ekte yer almaktadır. Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P