BİZİ TAKİP ET!

AVRUPA AMPUTE FUTBOL ŞAMPİYONASI BASIN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI KRAKOW’DA YAPILDI

12-19 Eylül 2021 tarihleri arasinda Polonya’nın Krakow sehrinde düzenlenecek olan Avrupa Ampute Futbol Sampiyonası basın bilgilendirme toplantısı Avrupa Ampute Futbol Federasyonu Baskanı Matteusz Widlak, Federasyon Baskanımız aynı zamanda Dünya Ampute Futbol Federasyonu Baskanı Arif Ümit Uztürk Organizasyon Yetkilileri, katılımcı ülke temsilcileri, Polonya Ampute Futbol Milli Takim Antrenörü ve basın mensuplarının katılımı ile Krakow Galaxy Otel toplantı salonunda düzenlendi.

Toplantıda söz alan Avrupa Ampute Futbol Federasyonu Baskanı Matteusz Widlak, 2017 ‘de İstanbul’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası gibi bir organizasyon yaparak, katılımcı ülkelere en iyi şekilde ev sahipliği yapmak istediklerini belirtti.

Polonya Ampute Futbol Milli Taķım Teknik Direktörü ise Türk Milli takımımızın gücünü bildiklerini, fakat kendilerinin de kupayı almak için tüm güçleri ile sahada mücadele edeceklerini belirtti.
Federasyon Başkanımız, aynı zamanda Dünya Ampute Futbol Federasyonu Baskanı Arif Ümit Uztürk ise yapmış olduğu konusmasında " Yakın zamanda vefat eden Gürcistan Ampute Futbol Federasyonu İdarecisi Avto Dato için Gürcistan Ampute Futbol Federasyonu ve tüm Avrupa Ampute Futbol ailesine baş sağlığı dileklerini yeniledi. Gönlümüzün Kupayı ülkemize kazandırmak olduğunu, müsabakalara kaıilan tüm katılımcı takımlara başarılar dilediğini, müsabakaların fair play içerisinde geçekleşmesini beklediğini temenni ederek başta Avrupa Ampute Futbol Federasyonu Başkanı Matteusz Widlak’a ve Organizasyona katkıda bulunan tüm yetkililere çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Duyurular

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

 

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG 4.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 4. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

 

4. HAFTA ATAMALAR

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P