BİZİ TAKİP ET!

AVRUPA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASI SONA ERDİAvrupa Bilek Güreşi Şampiyonası, 25 Mayıs -1 Haziran tarihlerinde Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleştirildi. Turnuvaya toplam 32 ülke katıldı. Türkiye, şampiyonadan 3 altın, 6 gümüş ve 8 bronz olmak üzere toplam 17 madalya ile ayrıldı. 

Sporcularımızın şampiyonadan aldıkları dereceler şöyle; 

ŞEHMUZ ERTEM, Genç Erkekler ayakta 55 kilo sağ kol altın, sol kol altın,

BEKİR GÜNEŞ, Ampute kategorisinde +85 kiloda sol kol bronz, 

CELALİ BULUT, Ampute kategorisinde 85 kilo sol kol gümüş, 

ZEYNEP YILMAZ, Büyük Kadınlar ayakta 65+ kiloda sağ kol bronz, sol kol gümüş

Büyük erkekler oturarak

Mehmet Kaya, 55 kilo sol kol gümüş, 

Sezer Uslucuk, 55 kilo sağ kol bronz, 

M. Sefa Bakan,  65 kilo sol kol bronz,

Gökhan Seven,  75 kilo sağ kol altın, 

Ümit Burunlular, 75+ kiloda sağ kol gümüş, sol kol gümüş, 

Şaban Mazak, 75+ kiloda sağ kol bronz

Büyük erkekler ayakta

Kenan Eroğlu, 70 kilo sol kol bronz,

Ahmet Bozdemir, 80 kilo sağ kol bronz,

Murat Cırık, 90 kilo sol kol bronz,

Olcay Avşar, 90+ kiloda sağ kol gümüş

Tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P