BİZİ TAKİP ET!

AVRUPA OTURARAK VOLEYBOL ŞAMPİYONASI AÇILIŞ TÖRENİ BÜYÜK KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ

Antalya’da 17 Ekim Pazar günü başlayacak olan Avrupa Oturarak Voleybol Şampiyonası’nın açılış töreni gerçekleşti. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun ödüllü tekerlekli sandalye dans mili takımı sporcuları göz dolduran gösteriler sundu.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tüm tedbirlerin alındığı şampiyonada Türkiye’yi hem erkek hem de ilk defa kadın milli takımı temsil edecek.
A Grubu’nda yer alan Oturarak Voleybol Kadın Milli Takımı ilk maçında Polonya, Erkek Milli Takımı ise Fransa ilk maçlarını yapacaklar.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Şube Müdürü Sayın Nejmi Ünver, Kemer Kaymakamı Sayın Yücel Gemici, Kemer GSİM İlçe Müdürü Sayın Mustafa Özkaynak, Avrupa Oturarak Voleybol Başkanı sayın Branko Mihorko, TBESF Yönetim Kurulundan İdari As Başkan Sayın İrfan Çelik, Aleattin Toker, Ahmet Münir Gökmen Daima Biz Otel Genel Müdürü Sayın Volkan Dağ katılımları ile teşrif ederken Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, programın düzenlenmesinde emeği geçenleri kutladığını belirten bir mesaj iletti. TBESF Federasyon Başkanı Sayın Arif Ümit Uztürk ise Ampute Futbol Takımımızın Avrupa Şampiyonu oldukları için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Huber Köşkü’nde ziyarette oldukları için açılışa katılamadılar.

Avrupa Şampiyonası’nın canlı (ve isteğe bağlı) akışının yanı sıra gün boyunca canlı yorumlar, canlı skorlar, tam istatistikler, fotoğraflar ve bir hafta sürecek turnuva boyunca çok daha fazlası için Aşağıdaki sayfaları takip ederek yarışmaya özel web sitesini ziyaret edebilirsiniz. .

https://ec2021.paravolley.eu/
https://www.paravolley.eu/
https://www.facebook.com/paravolleyeurope/
https://twitter.com/ParaVolleyEU
https://www.flickr.com/photos/paravolleyeurope
https://www.instagram.com/paravolleyeurope
https://www.youtube.com/c/%C4%B0%C5%9FaretTV İşaret tv youtube kanalı

Duyurular

Kurban Bayramı Tebrik

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

 

İlgi talimat gereği Ampute Futbol Hakem ve Gözlemcilerimizin 2024-2025 Ampute Futbol sezonu vizelerini yenilemeleri için uyulması gereken esaslar aşağıdadır.

1) Hakem ve Gözlemcilerin vize yenileme işlemleri 01 Temmuz – 30 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. 30 Temmuz 2024 tarihine kadar Federasyonumuza ulaşmayan hakem ve gözlemci vize belgeleri işleme alınamayacağından evrak gönderim tarihine hassasiyet gösterilmesi önem arz etmektedir.

 

2) Ampute Futbol 2024-2025 sezonunda görev almak üzere sadece 2023-2024 sezon sonunda Faal hakem ve gözlemci kadrosunda yerini korumuş olan hakem ve gözlemciler vize yenileme için müracaat edebilecektir.

 

3) 2024-2025 Sezonu için Hakem ve Gözlemcilerden vize ücreti alınmayacaktır.

 

4) Tüm Gözlemciler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Gözlemci bilgi formunu 2 adet vesikalık fotoğrafla birlikte Federasyonumuza gönderecektir.

 

5) Tüm hakemler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Hakem bilgi formu, 2 adet vesikalık fotoğraf ve TFF tarafından İl ve bölgesel klasmanlar için kabul edilen nitelikte sağlık raporunun aslını veya renkli fotokopisini Federasyonumuza gönderecektir.

NOTLAR 

Faal Hakem ve Gözlemciler için Ampute Futbol 2024 /2025 sezonu başlamadan önce sezon başı eğitim semineri tarih ve yeri daha sonra bildirilecektir.

Bu vize takviminde yer almayan veya yer aldığı halde uygulamada aksaklık görülen konular ve tarihlerle ilgili olarak değişiklik dâhil karar vermeye Ampute Futbol MHK yetkilidir.

Tüm Hakem ve Gözlemcilerin bu talimat ekinde yayımlanan belge ve formları kullanması zorunlu olup, farklı form ve belge kullananların vize yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

Bilgi formlarına yabancı dil girişi yapan hakem ve gözlemciler yabancı dil seviyesini gösterir belgelerini de bilgi formuna ekleyerek Federasyona gönderecektir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz ihtiyaç halinde ibraz etmek üzere Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Vize belgeleri kargoyla ve karşı ödemeli olmayacak şekilde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun “Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No: 3-4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine Kargo veya APS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgi Formları Aşağıdadır;

2024-25-HAKEM-BILGI-FORMU-SAGLIK-RAPORU

 

2024-25-TBESF-GOZLEMCI-BILGI-FORMU

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Mesajı

Sevgili Sporcularımız, Değerli Antrenörlerimiz, Kulüp Başkanlarımız ve Yöneticilerimiz, Kıymetli Ampute Futbol Camiası,

Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu özel ve anlamlı bayramda, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.

Sporcularımızın azmi ve başarısı, antrenörlerimizin özverili çalışmaları, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimizin destekleri sayesinde, her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktayız. Sizlerin gösterdiği gayret ve fedakarlıkla Ampute Futbol her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Kurban Bayramı’nın getirdiği bereket ve huzurun, tüm hayatımıza yayılmasını ve güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Alpaslan Erkoç
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P