BİZİ TAKİP ET!

AVRUPA OTURARAK VOLEYBOL ŞAMPİYONASI İÇİN ERKEK VE KADIN MİLLİ TAKIM VE TEKNİK EKİBİMİZ HAZIR

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından ev sahipliği yapılacak olan “Avrupa Oturarak Voleybol Şampiyonası 2021”, 17-23 Ekim tarihleri arasında, Kemer – Antalya’da düzenlenecektir. Toplam 17 farklı ülkeden, 16’sı erkek; 11’i kadın olmak üzere, 27 milli takımın katılacağı turnuva, Covid-19 salgını bağlamında alınan sıkı önlemler altında gerçekleştirilecek. Ülkemiz turnuvada hem erkek hem de kadın milli takımları ile temsil edilecek. Erkek ve Kadın Milli Takım ve Teknik ekip listemizdeki isimler ;

OTURARAK VOLEYBOL KADIN MİLLİ TAKIM TEKNİK EKİP VE SPORCULAR

ANTRENÖR
SEDA ACAR
MURAT DEMİR
AYCAN İNALUK YALÇIN

FİZYOTERAPİST

RUKİYE TESBİ

SPORCULAR

SELMA EĞİLMEZ
DUYGU AKÇAKAYA
AHSEN DİSHE
SEDA NUR ALTAY
BENGİSU YILDIRIM
GÖKSU KENDİER
SERAP MÜGE YILDIZ
ÖZGE TOKLU
ELİF ACAR
SENA KARAOĞLU
BETÜL TURAL
PANTUŞ İLKE NAZ HOŞ

OTURARAK VOLEYBOL ERKEK MİLLİ TAKIM TEKNİK EKİP VE SPORCULAR

ADEM ÇELİK BAŞ ANTRENÖR
AZİZ HOPYAR YARD. ANTRENÖR
FIRAT TAN FİZYOTERAPİST

SPORCULAR

MEHMET YILMAZ
ONUR YILDIRIM
SAMET YILMAZ
AHMET TEZCAN
ALİ ÜNSAL
YUNUS ÖZBAHYAN
GÖKHAN GÖK
TARKAN ATİK
OYTUN ÇALKAP
İBRAHİM İDAN
YAHYA ÇOLAK
MUHAMMED ÖZ
METİN KARACA

Kendilerine yürekten başarılar dileriz.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P