BİZİ TAKİP ET!

AVRUPA OTURARAK VOLEYBOL ŞAMPİYONASINDA TÜRK HAKEMLER GÖZ DOLDURDU

Avrupa Oturarak Voleybol Şampiyonası’nda müsabakaların sonuna yaklaşırken, organizasyonun düzgün işleyişinde büyük katkıları olan 24 Türk hakem görev aldı. Bu hakemlerin arasında ikisi Uluslararası hakem adayı da maçları yönetti.. Hırvatistan Hollanda maçını Buse Bilecen Sezer, Gürcistan Letonya maçını Esin Avşar başarı ile yönettiler. Tüm hakemlerimize emekleri için teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz.

MHGK BAŞKANI: KAZIM BURUM

MHGK ÜYELERİ
: ONUR HOŞNUT,
                                   OSMAN ASAL
                                   ÇETİN OK

HAKEMLER:

M.ESVED GÖÇMEZ
HASAN ERMAN GİRGİN
ÖZLEM TAŞKIN
AYŞİM ERGİNAY
BUSE BİLECEN SEZER (ULUSLARARASI ADAY HAKEM)
ESİN AVŞAR AKÇA (ULUSLARARASI ADAY HAKEM)

İSA DELLAL
DENİZ DEMİRARSLAN
KÜBRA BOZKURT
MURAT DEĞİRMENCİ
OĞUZHAN ATAŞ
SERPİL AKÇAY
PINAR AÇIKGÖZ
SONAY ALPDOĞAN
EKREM BOZKURT
MÜNİP İPEK
MERVE ÖZKAYA
SESİL ŞENOĞLU
ÇİĞDEM TÜRKMENOĞLU
BAHİTTİN BAL
EMİNE İŞLER
AZİZ ERTİN
FATİH OSTA
SERHAT ÇİFTÇİ

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P