BİZİ TAKİP ET!

AYBESK durmadı

Ampute Futbol 8.hafta müsabakalarına önemli bir karşılaşma damgasını vurdu.

Ampute Futbol 8.hafta müsabakalarına önemli bir karşılaşma damgasını vurdu.

Süper ligin 2013-2014 sezonunun ilk 7 haftasını namağlup tamamlayan iki takımı İstanbul Özürlüler Spor Kulübü ile Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü , pazar günü İstanbul Zeytinburnu Hasan Doğan stadında karşı karşıya geldi.

İlk yarıyı AYBESK ,Şeyhmus Erdinç’in attığı iki gol ile önde kapattı.İkinci yarıya da baskılı başyalan AYBESK, Fatih, Rahmi ve Barış’ın golleri ile belkide sezonun en zor deplasmanından farklı galibiyetle ayrılmayı başardı ve namağlup ünvanını koruyarak liderlik koltuğunu bırakmadı.

Diğer sonuçlar şu şekilde : 

Atılım Ort. Eng. S.K 1-3 Konya Engelliler Gücü S.K

TSK Reh. Mrk. Eng. S.K 1-2 Yeditepe Eng. S.K

Malatya Bed. Eng. S.K 1-1 Antalya Eng. S.K

Kayseri Bed. Eng. S.K 2-2 Kayseri İl Özel İd. S.K
 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P