BİZİ TAKİP ET!

AYBESK ŞAMPİYON

2013-2014 Sezonu Şampiyonu AYBESK

Şampiyonlar Ligi Kupası, Federasyon Kupası ve ardından gelen 2013-2014 Ampute Futbol Süper Ligi Şampiyonluğu…

AYBESK bugün oynadığı İstanbul Yeditepe Engelliler Spor Kulübünü 6-0 ile geçerek art arda  beşinci kez şampiyon olmayı başardı.Ligte sadece bir beraberlik alıp kalan tüm maçlarını kazanan AYBESK son maçında  İstanbul Yeditepe Engelliler Spor Kulübünü 6-0 yendi.Maçta AYBESK takımının gollerinin sahibi Richard Opentıl, Şeyhmus Erdinç, Barış Telli(2), Rahmi Özcan ve Alican Kuruyamaç oldu.

Maçı yerinde izleyen Federasyon Başkanı Demirhan ŞEREFHAN ve AYBESK Başkanı Şenol Balaban sporculara madalyalarını ve şampiyonluk kupalarını takdim ettiler.

SOMA’da yaşanan üzücü olaydan dolayı yapılacak olan tüm etkinlik ve kutlamalar iptal edilirken maç sonunda sade bir kupa töreni düzenlendi.

Ampute Futbol Kulübü AYBESK ‘i gönülden tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

İŞTE O MAÇ

 
KUPA TÖRENİ


Aybesk madalya ve kupa töreni

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P