BİZİ TAKİP ET!

BADMİNTON AVRUPA ŞAMPİYONASI’ NDAN 12 MADALYA

Badminton Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası’ nda madalyaları topladı.

TOKYO 2020 Paralimpik Oyunları’ nda resmi olarak paralimpik branş olacak Badminton branşımız Avrupa Şampiyonası’ nda büyük başarı elde etti. Milli takımımız 4 Altın, 2 gümüş, 6 Bronz olmak üzere toplamda 12 Madalya kazandı. SONUÇLAR; WH2 Emine SEÇKİN; Tek Kadınlar Avrupa Şampiyonu olarak Altın, Çift Kadınlar Avrupa Şampiyonu olarak Altın, Karışık çiftler Bronz Madalya kazandı. SU5 İlker TUZCU; Tek Erkekler Avrupa Şampiyonu olarak Altın, Çift Erkekler Avrupa Şampiyonu olarak Altın Madalya kazandı. WH2 Narin ULUÇ; Tek Kadınlar Gümüş ve Karışık Çiftler Gümüş ve Çift Kadınlar Bronz Madalya kazandı. WH1 Avni Kertmen; Karışık Çiftler Bronz Madalya kazandı. SU5 Zehra BAĞLAR Çift Kadınlar Bronz Madalya kazandı. SU5 Ayda Nur ŞEN Çift Kadınlar Bronz Madalya kazandı. WH1 Mine KORKMAZ Çift Kadınlar Bronz Madalya kazandı. Başta Milli Takım Antrenörlerimizi ve Milli Takım Sporcularımızı üstün başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P