BİZİ TAKİP ET!

Badminton Türkiye Şampiyonası hazırlıkları

Bedensel Engelliler Badminton Türkiye Şampiyonası hazırlıkları son hızla sürmektedir.

Geçen seneye göre katılımın %100 artış gösterdiği bu Şampiyona ile yeni sporcular kazanılacaktır.Milli Takım Antrenörü Ahmet BOZDAM bu Türkiye Şampiyonası’nda Milli Takım seçmelerinin yapılacağını,katılımın artmasından son derece memnun olduklarını dile getirdi.

12 antrenör,100 ün üstünde sporcunun katılacağı Şampiyona Hatay’da düzenlenecektir. Farklı illerden gelecek olan sporcuların artması ile Şampiyonaların başarı oranının arttığını,yeni katılan sporcular ile birlikte müsabakaların heyecan kazanacağını ve çekişmenin artacağını söyleyen Milli Takım antrenörü bu durumun sporcular üzerinde olumlu sonuç yaratacağını dile getirdi.

30.Nisan.2011 tarihinde Mustafa Kemal Üniversitesi’nde yapılacak olan Badminton Türkiye Şampiyonası sonunda Haziran ayında Almaya’da düzenlenecek Uluslararası Badminton Turnuvası’na katılacak sporcular belirlenecektir.

Katılımın artmasıyla sporcu sayısının yükseleceği ve buna bağlı olarak uluslararası turnuvalarda başarının artacağını söyleyen antrenör Ahmet BOZDAM,gelişmelerden ve sporcuların çalışmalarından çok memnun olduğunu dile getirdi.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P